Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

DIZEL SHOW / Дизель шоу

Ce 28.06.2018 19:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
20.00 - 80.00
Jūnijā “Dīzeļšovs” pirmoreiz viesosies Jūrmalā.

Tieši pirms trim gadiem uz "ukraiņu krievvalodīgā humora" skatuvesuznāca "dīzeļi", un dažu mēnešu laikātie jau bija iekarojuši miljoniem skatītāju simpātijas visā pasaulē. Šodien "Dīzeļšovs" ieņem vadošopozīcijustarp humora projektiem NVS valstīs. Kolektīva koncerttūre "Jautrais pavasaris" ir iekļauta Ukrainas rekordu reģistra "Humora kolektīva lielākais koncertu skaits vienasturnejas laikā"nominācijā. "Dīzeļšovs"viesizrādes ar nepacietību gaida skatītāji Ukrainā, Izraēlā,Lielbritānijā un citās valstīs.
Jūrmalā kolektīvs iepriecināssavus skatītājus ar daudzveidīgiem jautriem unasprātīgiem priekšnesumiem par aktuālajiem notikumiem, dzīves, ģimenes un sadzīves tēmām. Skanēs arī iecienītās “Dīzeļšova” “zīmola” dziesmas, - ar dziļu jēgu, smalku ironiju un patiesi tautas humoru.
Kur slēpjas “Dīzeļšova” panākumu atslēga?Iespējams, šī ir vislabsirdīgākā un jautrākā izrāde pasaulē. Projekta trīs gadu pastāvēšanas laikā ir izveidojies draudzīgsun radošs kolektīvs. Pastāvīgajam aktieru sastāvam - Jegors Krutogolovs, Jevgeņijs Gašenko,  Aleksandrs Berežoks, Jevgeņijs Smorigins Marina Poplavska, Jana Gluščenko, Victorija Bulitko, Oļegs Ivanica - nesen piebiedrojies programmas vadītājs Makss Nelipa. Miljoniem skatītāju šo mākslinieku vārdi asociējas ar prieku, jautrību, labu garastāvokli un augstas klases šovu.
2016. gadā "Dīzeļšovs" kļuvis par “Teletriumf” prēmijas laureātu “Labākā televīzijas humora programma” nominācijā. Tas ir ICTV kanāla un savas valsts televīzijas reitingu līderis.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
DIZEL SHOW / Дизель шоу Ce 28.06.2018 19:30 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala 20.00 - 80.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir
 

Norises vieta
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
Devro SIA
Devro SIA
Lidoņu iela 12B-2 LV-1055 Rīga