Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Atcelts - Šovs Toch v toch / Шоу Точь-в-точь (mainīts norises datums)

Ot 17.10.2017 19:00
Rīgas Kongresu nams
Informējam, ka Šovs Toch v toch / Шоу Точь-в-точь, kas bija paredzēts 17.10.17. Rīgas Kongresu namā, ir ATCELTS!
Iegādātās biļetes ir iespējams apmainīt uz citiem šī organizatora rīkotajiem pasākumiem.

Maiņas piedāvājums spēkā no 13.10. līdz 24.10.2017. Lai veiktu biļešu maiņu, lūdzam aizpildīt iesniegumu, Iesniegumu var ielādēt 
ŠEIT., norādot informāciju par nododamajām biļetēm un vēlamajām jaunajām biļetēm.

Biļešu maiņa iespējama uz šādiem pasākumiem un vietām:
 
1) 10.12.2017. Jevgeņijs Pļuščenko - Sniega karalis. Pasaules mēroga pasaku šovs, 13:00 Arēnā Rīga (sektori 111 un 112)
2) 10.12.2017. Jevgeņijs Pļuščenko - Sniega karalis. Pasaules mēroga pasaku šovs, 18:00 Arēnā Rīga (sektori 103, 105, 111 un 113)
3) 12.12.2017. Comedy Club piedāvā šovu Reiz Krievijā, 19:00 Rīgas Kongresu namā (Parteris 12.-23. rinda)
4) 25.12.2017. VALĒRIJS ĻEONTJEVS, 19:00 Arēnā Rīga (Parteris 18.-25. rinda, sektori 106, 110, 111)
5) 08.02.2018. Viktora Drobiša jubilejas koncerts. Būs visi, 19:30 Arēnā Rīga (Partertis 34.-36. rinda, sektori 308 un 310)
 
Pieteikumus biļešu maiņai var iesniegt līdz 24.10.2017.
 
Ja kādu apsvērumu dēļ nav iespējams apmeklēt kādu no piedāvātajiem pasākumiem, naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEITAizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lvAizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasē.
 
Pieteikumus naudas saņemšanai var iesniegt no 25.10. līdz 08.11.2017.
 
Pasākuma organizators un SIA BIĻEŠU SERVISS atvainojas par sagādātajām neērtībām!


Šovs “Mats matā” (“Toč-v-toč”) Latvijā!

17.oktobrī Rīgā, Kongresu namā

 
Rīgā šovā “Mats matā” iedalīsies Mihails Bojarskis!

Satriecošs jaunums visiem muzikālā pārvērtību šova “Mats matā” cienītājiem. Gaidāmajā koncertā Rīgā piedalīsies Krievijas tautas mākslinieks Mihails Bojarskis. Tautā mīlētais aktieris vadīs “skatītāju žūriju”, kā arī izpildīs dziesmas no skatītāju iecienītajiem kino hitiem. Pasākuma ietvaros jūs gaida muzikālā pārvērtību šova “Mats matā” finālistu un uzvarētāju uzstāšanās. Gaidāmais koncerts – unikāla iespēja redzēt vienu no vispopulārākajiem šoviem dzīvajā un iejusties žūrijas lomā.

Aziza
Irina Dubcova
Gļebs Matveičuks
Jeļena Maksimova
Aglaja Šilovskaja


Pirmā kanāla superšovs „Toč v Toč” brauc pie mums! Šajā vakarā būs improvizācijas, jauni priekšnesumi un labākie numuri, kā arī daudzi citi pārsteigumi.

Jūs kļūsiet par aculieciniekiem, kā populāri cilvēki iejūtas pagājušo gadu dižo mākslinieku un moderno, populāro mūziķu lomās. Pateicoties Pirmā kanāla grimētāju meistarībai, Jūsu acu priekšā noritēs neticamas skatuviskas pārvērtības!

Ikviens šova numurs – pilnīgā iejušanās atveidotajā tēlā: mākslinieks atdarinās ne tikai balsi un horeogrāfiju, bet arī izpildītāja ārējo tēlu un viņa uzvedības manieri uz skatuves. Bieži vien „Toč v Toč” dalībniekiem nākas „mainīt dzimumu”.

Šova veidotāji nav izlaiduši nevienu mūzikas žanru, būs gan klasiskās mūzikas partijas, gan arī smagais roks. Mākslinieki risina sarežģītu, taču ļoti interesantu uzdevumu. Tostarp, arī skatītājam nenāksies skumt.

„Iemiesošanās” priekšnesumi noritēs dzīvajā. Pasākuma vadītājs ne vienmēr stādīs priekšā māksliniekus, tādējādi Jūs sagaida daudzi interaktīvi pārsteigumi, Jūs iejutīsities šova žūrijas dalībnieka lomā: Jums būs jāuzmin, kas uzstājas. Jāteic, ka tas būs visnotaļ sarežģīts uzdevumus – šova dalībnieki ir pamatīgi sagatavojušies Rīgas koncertam.

Šovs „Toč v Toč” – viens no populārākajiem TV šoviem, tādēļ, ka šī šedevra tapšanā ir piedalījušies tādu populāru šovu, kā „Eirovīzija”, „Golos”, „Zolotoi grammofon” un „Fabrika zvezd”, autori.

Īpaša loma piešķirta Mihailam Bojarskim, kurš ne tikai izpildīs savus megahitus, bet arī piedalīsies šovā visa vakara garumā.

Aziza — Uzbekijas un Krievijas estrādes dziedātāja un dziesmu autore. „Toč v Toč” otrās sezonas uzvarētāja. Spilgtākie atveidotie tēli: Vladimirs Šainskis, Edīte Piafa, Ludmila Gurčenko.

Irina Dubcova — dziedātāja, komponiste, dzejniece. „Toč v Toč” pirmās sezonas uzvarētāja. Spilgtākie atveidotie tēli: Iļja Lagutenko, Ella Ficdžeralda, Alla Pugačova.

Gļebs Matveičuks – aktieris, dziedātājs, komponists. Šova pirmajā sezonā ieguva otro vietu un saņēma skatītāju simpātijas balvu. Spilgtākie atveidotie tēli: Nikolajs Baskovs, Grigorijs Ļepss, Monserata Kabaljē.

Jeļena Maksimova – dziedātāja. „Golos” šova pusfināliste. „Toč v Toč” šova 4. supersezonas uzvarētāja. Spilgtākie atveidotie tēli: Maikls Džeksons, Britnija Spīrsa, Dima Bilans.

Aglaja Šilovskaja – teātra un kino aktrise. „Toč v Toč” otrajā sezonā ieņēma otro vietu. Spilgtākie atveidotie tēli: Kristīna Agilera, Žanna Aguzarova, Jolka.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Atcelts - Šovs Toch v toch / Шоу Точь-в-точь (mainīts norises datums) Ot 17.10.2017 19:00 Rīgas Kongresu nams
Der zināt
Biļešu pamata cenas no 25,- līdz 65,- Eur

Līdz 17.oktobrim biļetēm piemērota 15% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
Grupa L, SIA
Maskavas iela 450 LV - 1063 Rīga