Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

3 Kaķi. Ievārījuma Diena / Три Кота. День варенья

Sv 25.11.2018 12:00
8.00 - 12.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
3 Kaķi. ”Ievārījuma diena”.

 
Pirmo reizi Rīgā -  krāsaina, interaktīva, izklaidējoša un pamācoša izrāde -  "3 Kaķi. Ievārījuma diena”! 25.novembrī Rīgas Kongresu namā jums būs iespēja satikt  savus mīļākos multiplikācijas filmu "3 Kaķi" varoņus. Sagaidiet - visi trīs kaķēni uz vienas skatuves: Korzhik, Karamelka, Kompot, un, protams, mamma kaķis un tētis kaķis! Nekas tamlīdzīgs vēl nav bijis! Jūs sagaida ugunīgas dejas, jautras dziesmas un joku jūra!

Izrādes sižets ir balstīts uz vienu no svarīgākajiem notikumiem kaķu ģimenes dzīvē - Mammas dzimšanas dienu. Šiem svētkiem kaķēni nolēma rūpīgi sagatavoties ... Rīts ģimenē iesākās neierasti - mamma devās pastaigā, bet kaķēni kopā ar tēvu palika mājās, jo, par godu Mammas dzimšanas dienai, vēlējās viņai sagatavot īstus svētkus! Tāpat jebkurai svētku dienai ir nepieciešami priekšnesumi, dāvanas un pozitīvs noskaņojums. Un tā no rīta Karamelka, Koržiks un Kompots sāka sagatavoties "Ievārījuma dienai"!
Izrādes gaitā kaķēni kopā ar mazajiem skatītājiem mācīsies jautru deju, dziedās dziesmu, kā arī mācīsies zīmēt apsveikuma kartiņas un izveidot saviem vecākiem neaizmirstamus un jautrus svētkus! Bērnus sagaida aizraujošas un interaktīvas spēles. Izrādes laikā, multiplikācijas filmas varoņi, darbosies ne tikai uz skatuves, bet arī auditorijā! Jūsu bērns kļūs par daļu no izrādes!

Bērniem līdz 5 gadu vecumam ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu.
Vairāk informācijas pa tālruni 20821888
Pasākumi