Visneaizmirstamākā bērnu ballīte Putu Paradīze 17.Jūlijā 15:00 viesosies Dobelē, Ķestermeža estrādē. Nepalaid garām nozīmīgāko bērnu pasākumu šovasar. Kā vienmēr ar dejām putās, uzpūšamajām atrakcijām, cukurvati, popkornu, konkursiem un balvām, un pasākuma vadītāju Bingu.
Ieejas maksa 4 EURO. Bērniem līdz 5 gadiem ieeja bezmaksas, bet jānāk kopā ar pieaugušo 4 Eiro. Biļetes iepriekšpārdošanā: Biļešu serviss.
Tev ir iespēja piedalīties izlozē un laimēt vienu no brīvbiļetēm uz pasākumu, ja dalīsies (share) ar pasākumu savā profilā un piespiedīsi "es nākšu" (going).
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Bērniem līdz 5 gadiem ieeja bezmaksas, bet jānāk kopā ar pieaugušo (4 Eiro biļete).
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma Pasākuma valoda: latviešu Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam Pasākuma ilgums: ~3h Ieeja pasākumā: no plkst. 17:00 Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: bezmaksas ieeja
Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.