logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

PARKETS / ПАРКЕТ

Ce 23.09.2021 20:30
Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE
8.10
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
 
PARKETS
Паркет
Krievija, Lielbritānija, Polija, Rumānija, 2021, 90 min
Režisors: Aleksandrs Mindadze
Lomās: Jevgēnija Dodina, Agata Kuleša, Andržejs Hira, Vladimirs Mišukovs un citi.

            
Oriģinālvaloda: krievu
Subtitri: angļu

Sinhronais tulkojums JŪSU audio austiņās* latviešu valodā.

* Lai dzirdētu tulkojumu, ir nepieciešami spraudņi, kurus Jūs varat saņemt par 1€ ķīlu. Pēc seansa beigām, atdodot spraudni, saņemsiet 1€ atpakaļ pie izejas no skatītaju zāles.

«Dzīve ir tango, kurā galvenais ir pārvietoties uz parketa. Ja jūs apstāsieties, apstāsies deja, ja jūs apstāsieties, apstāsies dzīve.» (no filmas "Sievietes smarža")

Leģendārais tango dejotāju trio satiekas pēc pārtraukuma daudzu gadu garumā, lai atvadu milongā nodejotu savu slaveno tango.
Deviņdesmito gadu zvaigznes – ar degsmi atgūt jauneklīgumu, dzīves nogurdinātas un nedaudz apbružātas, tomēr tādēļ vien tās savu burvību nav zaudējušas. Slīd pa savulaik greznas viesnīcas parketu, graciozi apejot pieviltās cerības un zaudētās ilūzijas.
Izbijušās dzīves liecinieki – raibi kostīmi, izbalējuši fliteri, saraustīti un gurdi teatrāli žesti, biezs jokaina grima slānis, kas nespēj apslēpt laika graujošās pēdas, apjukums un izmisums, ko maskē kāpināta bravūra un skaļa jautrība. Reiz bija laiki, kad viņus saistīja pretrunīgas un samezglotas attiecības, bet pašlaik viņi gatavi uz bijušās slavas drupām riskēt un pagriezt laika ratu atpakaļ. Ne tikai tādēļ, lai atjaunotu savu deju, bet arī tādēļ, lai atkal pieredzētu emocionālo pacēlumu.
Sen mestais izaicinājums, nevarīga atriebes kāre, sīva pretstāve nežēlīgajam laikam, atmiņas un greizsirdība – tas viss plosās nerimstošā mīlestības vētrā. Pagātne un tagadne saplūst kaislīgā tango.
Šis ir aizraujošs un nervozs stāsts – kā tango pulss, kad viena kāja realitātē, bet otra – ilūzijās; savā ziņā uzvarētājs, savā ziņā zaudētājs; viena tevis daļa izbauda, bet cita – mirst.
Kaut ko čukst bandoneons, melanholiski nopūšoties un šņukstot. Tas lej zem dejotāju kājām skumjas. Par ko šis tango skumst? Par laika straujo ritējumu, par kaislību un ciešanām, par drupām, ko aiz sevis atstāj nepiepildīti sapņi, par dzīvi, kas paslīd garām, kamēr tu dejo uz parketa – kamēr skan mūzika un ilgst apskāvieni...
Un par visu uzvarošajām mīlestības alkām... par spīti visam.
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
PARKETS / ПАРКЕТ Ce 23.09.2021 20:30 Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE 8.10
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai, pasākums tiks rīkots pēc zaļā drošības līmeņa un to var apmeklēt TIKAI vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, tai skaitā bērni, kuri ir vakcinēti (no 12 gadu vecuma) vai pārslimojuši Covid- 19 infekciju.
Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.
 
Filmas demonstrēs oriģinālvalodā.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Oriģinālvaloda: krievu
Subtitri: angļu
Sinhronais tulkojums JŪSU austiņās: latviešu valodā
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~90min
Ieeja pasākumā: 15 min pirms filmas sākuma

*Lai dzirdētu tulkojumu, ir nepieciešami spraudņi, kurus Jūs varat saņemt par 1€ ķīlu.  Pēc seansa beigām, atdodot spraudni, saņemsiet 1€ atpakaļ pie izejas no skatītāju zāles.

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Kino Splendid Palace
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Festivālu aģentūra BALTIJAS PĒRLE, biedrība
Krišjāņa Barona iela 25-18 LV-1011 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40008254376
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Izpārdots KAS ATGADĪJIES SENTROPĒZĀ / ЧТО СЛУЧИЛОСЬ В СЕН -ТРОПЕ IzpārdotsIzpārdotsKAS ATGADĪJIES SENTROPĒZĀ / ЧТО СЛУЧИЛОСЬ В СЕН -ТРОПЕ Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots PETROVI AR GRIPU UN AP TO / ПЕТРОВЫ В ГРИППЕ И ВОКРУГ НЕГО IzpārdotsIzpārdotsPETROVI AR GRIPU UN AP TO / ПЕТРОВЫ В ГРИППЕ И ВОКРУГ НЕГО Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots SPOŽAJĀ SAULĒ / НА ЯРКОМ СОЛНЦЕ IzpārdotsIzpārdotsSPOŽAJĀ SAULĒ / НА ЯРКОМ СОЛНЦЕ Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt CILVĒKA BALSS / ЧЕЛОВЕЧЕСКИЙ ГОЛОС PopulārsPopulārsCILVĒKA BALSS / ЧЕЛОВЕЧЕСКИЙ ГОЛОС Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija 8.10
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt APMĀTĪBA / ОДЕРЖИМОСТЬ PopulārsPopulārsAPMĀTĪBA / ОДЕРЖИМОСТЬ Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija 8.64
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!