Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Svetlana Krjučkova. Muzikāli poētiskais vakars/ Светлана Крючкова. Музыкально поэтический вечер

Ot 04.12.2018 19:00
Daugavpils teātris
12.00 - 24.00
Parter.lv ar prieku piedāvā skatītājiem Daugavpilī Krievijas Tautas mākslinieci, prēmijas Nika laureāti Svetlanu Krjučkovu muzikāli poētiskajā vakarā "Uzaicini mani uz satikšanos..."

Krjučkovas muzikāli poētiskie vakari vienmēr ir unikāli, tie nekad neatkārtojas pilnībā. Tas ir izsmalcināts aktrises darbs, kurā viņa uzstājas gan kā literatūras pētniece, gan kā scenāriju autore, režisore un, protams, kā izcila mūsdienu aktrise.

Kā ierasts, aktrise komunicēs ar saviem klausītājiem un šo sarunu papildinās ar dziesmām un romancēm  (pazīstamām un nezināmām). Pastāstīs par savām lomām teātrī, kino, televīzijā, par neaizmirstamām tikšanām ar izciliem režisoriem un partneriem. Runāsim par 2017. un 2018. gada jubilāriem. Tie ir: Gavrils Deržavins, Fjodors Tjutčevs, Kozma Prutkovs, Nikolajs Agnivcevs, Samuils Maršaks, dzejnieks - dziesminieks V.Ļebedevs - Kumačs, komponists E.Kolomanovskis, režisori Aleksejs Koreņevs ("Lielais starpbrīdis"), Vladimirs Motiļs ("Tuksneša baltā saule"), Eldars Rjazanovs, dzejnieks un scenāriju autors Genādijs Špalikovs ("Es soļoju pa Maskavu"). Un, protams, varēs klausīties sudraba laikmeta sieviešu rakstīto dzeju (Marina Cvetajeva, Anna Ahmatova, Marija Petrovih) lielisku, klasisku, uz ģitāras izpildītu, kompozīciju pavadījumā. Varēs noklausīties kompozīcijas, kuras uzrakstījuši J.S.Bahs, M.Džuliani, E.Villa-Loboss, L.Lenjani, A.Barrioss, O.Osborns, kā arī I.Dunajevskis, I.Švarcs un citi.

Programmā piedalās: starptautisko konkursu laureāts Sergejs Godovalovs (akordeons), starptautisko konkursu laureāts Aleksandrs Krjučkovs (ģitāra).
Vakars ilgs 1 stundu un 50 minūtes un tas sastāvēs no divām daļām ar starpbrīdi.
 
    Vakara gaitā būs iespējams iegādāties disku ar Annas Ahmatovas poētisko programmu "Pa visu zemi..." (tas ietver sevī ilgu laiku plašākam lasītāju lokam nezināmu autores dzeju, kura nokļuva pie lasītājiem 20 gadus pēc autores nāves, "Rekviēmu" tā beidzamajā variantā un citus), dubultalbumu "Uzaicini mani uz satikšanos..." ar dziesmām no BDT izrādēm, oriģinālām dziesmām, otrajā diskā - Marijas Petrovih dzeja, disku ar Marinas Cvetajevas 115 gadu jubilejai veltīto poētisko vakaru "Mīlestību es iepazinu pēc sāpēm..." (dzeja, komentāri, cikls "Komiķis", "Kalna poēma", "Beigu poēma") un tikko kā iznākušo disku "Atsakos būt!..." ar Annas Cvetajevas pilsonisko poēziju (dēļ tās A.Brodskis nosaucis Cvetajevu par "20. gadsimta spēcīgāko dzejnieci"). Svetlana Krjučkova ir vienīgā aktrise pasaulē, kas lasa Marinas Cvetajevas pilsonisko dzeju.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Svetlana Krjučkova. Muzikāli poētiskais vakars/ Светлана Крючкова. Музыкально поэтический вечер Ot 04.12.2018 19:00 Daugavpils teātris 12.00 - 24.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Rīgas iela 22a Daugavpils Latvija
Organizators
PARTER.LV, SIA
Brīvības gatve 214M2-103 LV-1039 Rīga
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā