Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

SLAVA / СЛАВА

Pk 07.12.2018 19:30
Rīgas Kongresu nams
20.00 - 70.00
7.decembrī uz Kongresu nama skatuves ar koncertprogrammu “Atklāti” uzstāsies viena no spilgtākajām un harizmātiskākajām Krievijas estrādes dziedātājām – Slava. Viņa stāsies mūsu priekšā tāda, kāda ir - sievišķīga, spēcīga, trausla un spējīga mīlēt.

Gara brunete ar caururbjošām acīm, ironiska un uzkrītoša, viņa vienmēr saglabā savu “es”, un tieši par šo tēla nemainīgumu viņu tik ļoti mīl klausītāji. Jau sperot pirmo soli uz skatuves, viņa savaldzina zāli. Viņas daiļradi tautā dēvē par “skarbo sieviešu romantiku”. Skatītāji ciena tiešumu un atklātību, kādā viņa ar tiem sarunājas – gluži kā ar tuviem draugiem. Viņa neko neslēpj ne dziesmu tekstos, ne dialogā ar publiku. Slavu mīl gan viņas burvīguma, gan lieliskās humora izjūtas dēļ.

Katra viņas dziesma ir atklājums. Vissvarīgākie vārdi un skaistākās melodijas atrod ceļu uz klausītāju sirdīm katrā dziedātājas uzstāšanās reizē. Katrā kompozīcijā jūtams šīs brīnišķīgās meitenes spēcīgais raksturs. “Одиночество”, “Расскажи мне мама”, “Люблю и ненавижу” – šīs un daudzas citas iemīļotas dziesmas izskanēs Slavas koncertā.

Īpaša, vienmēr atpazīstama balss, neparastas sarunas ar skatītājiem, jaunas dziesmas un jau iemīļoti hiti, silta atmosfēra un negaidīti pārsteigumi – tas viss gaida jūs kolorītās dziedātājas Slavas koncertā 7.decembrī Kongresu namā.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
SLAVA / СЛАВА Pk 07.12.2018 19:30 Rīgas Kongresu nams 20.00 - 70.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Vietas balkona 1. un 2.rindā ir ar ierobežotu redzamību!

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
BRAVO EVENTS SIA
BRAVO EVENTS SIA
Rūpniecības iela 21, k.3-37 LV-1045 Rīga