Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Sieviete, kura DZEJO. Larisas Rubaļskas radošais vakars/Творческий вечер Ларисы Рубальской Женщина, которая - ПОЭТ

Ot 27.03.2018 19:00
Maskavas nams
10.00 - 30.00
„Sieviete, kura – DZEJO». Larisas Rubaļskas radošais vakars
27. martā plkst. 19:00 Rīgā, Maskavas namā.

 
Larisas Rubaļskas dzejai ir laimīgs liktenis. To zina visi, pat tie, kas nemaz nenojauš, ka tā ir viņas dzeja, – vienkārši ir dzirdējuši dziesmas ar viņas vārdiem populāru mākslinieku izpildījumā. Bet tie, kuriem ir paveicies piedalīties Larisas Aleksejevnas radošajos vakaros, zina, ka viņas dzeju var ne tikai izdziedāt, bet arī lasīt un, turklāt, gūt ne mazāku baudījumu. Lai arī par ko Larisa Rubaļska rakstītu, par ko runātu koncertos, televīzijas programmās, – viņa vienmēr iesaista mūs sirsnīgā, uzticības pilnā sarunā. Kad viņa stāsta atklātus stāstus no savas dzīves, zāle apklust, un rodas iespaids, ka viņa vēršas pie katra no mums… Ar to laikam arī var izskaidrot viņas lasītāju un klausītāju auditorijas nemainīgo mīlestību un pastāvību.

Visā savas radošās dzīves laikā Larisa Rubaļska ir sarakstījusi vārdus vairāk nekā 600 dziesmām, kuras zina un mīl daudzās valstīs, jo vairāk tāpēc, ka tās izpilda visslavenākie mākslinieki: Alla Pugačova, Filips Kirkorovs, Irina Allegrova, Josifs Kobzons, Alsu, Tatjana Ovsijenko, Aleksandrs Maļiņins un daudzi citi. Dziesmas ar Larisas Rubaļskas vārdiem kļūst par šlāgeriem un sniedz popularitāti to izpildītājiem.

Larisas Rubaļskas dzejas un prozas unikalitāte slēpjas tajā, ka katrs viņas darinājums ir mazs stāsts par mīlestību, par ko nebūt nav pateikts viss; un autore apbrīnojami precīzi notver to pašu, vienīgo un neatkārtojamo intonāciju, kurai atsaucas dvēsele, kas atvērta patiesām jūtām. Patiesā, atvērtā un smalki jūtošā rakstniece stāsta neticami interesantus atgadījumus no savas dzīves par mīlestību, par šķiršanās sāpēm, pieļautajām kļūdām, laimīgiem brīžiem un garām palaistām iespējām.
Viņas radošie vakari vienmēr aizrit pozitīvā un labsirdīgā atmosfērā, tos apmeklējot, jūs izbaudīsiet masu pozitīvu emociju un iespaidu. L:arisas Rubaļskas daiļrade ir tuva un saprotama dažādiem cilvēkiem. Viņas dzejā ir daudz gaišuma, labsirdīguma un sirsnības. 27. martā plkst. 19:00 Rīgā, Maskavas namā – Larisas Rubaļskas radošais vakars.
Pozitīvas emocijas un lielisks garastāvoklis garantēts!

Vairāk informācijas: http://zagranicy.lt/georgesandampchopin

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija
Organizators
ZA GRANICY, UAB
Gelvonų g. 2 Vilnius LT-07149 Vilnius