Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Par godu Roberta Roždestvenska jubilejai koncerts VĒLU JUMS...(Mainīts pasākuma datums)

Se 24.02.2018 19:00
Maskavas nams
Pārdošana apturēta
Viņu sauca par “galveno laikmeta romantiķi”. Roberta Roždestvenska dzejoļus zina no galvas pat tie, kas viņu ne reizi nav lasījis: kļūstot par dziesmām, tie skan daudzās populārās kinofilmās.

Roždestvenskis izrādījās daudz mūsdienīgāks un aktuālāks par to laikmetu, kurā dzīvoja.

Viņš mācēja runāt par diženo vienkārši. Viņa dzejoļi skanēja dziesmās, kas kļuva ne tikai par valsts simbolu, bet arī par visa laikmeta simbolu.

Dziesmu, ko uzrakstījis Roždestvenskis ar talantīgiem komponistiem kā līdzautoriem – Mikaelu Tariverdijevu, Raimondu Paulu, Maksimu Dunajevski, Arno Babadžanjanu, ir ļoti daudz. Tās ir  populāras arī šodien.

Pirmajā jubilejas koncerta daļā piedalīsies: foto māksliniece, rakstniece Jekaterina Roždestvenskaja, dziedātāja Olga Pīrāgs, Krievijas Lielā teātra soliste Ksenija Dežņeva.   Rīgas Krievu teātra artisti  Tatjana Lukašenkova  un Evgenijs Šurs.
Skanēs dzejoļi, dziesmas, atmiņas.

Otrajā daļā uzstāsies pazīstamais teātra un kino aktieris, Krievijas nopelniem bagātais mākslinieks Maksims Averins.

Maksims Averins – viens no populārākiem Krievijas kino un teātra aktieriem, veiksmīgs kinoaktieris, pasākumu vadītājs  un režisors. Viņa filmogrāfija ieskait  48 filmas un seriālus

Maksims Averins – viens no populārākiem Krievijas kino un teātra aktieriem, veiksmīgs kinoaktieris, pasākumu vadītājs  un režisors. Viņa filmogrāfija ieskait  48 filmas un seriālus

«Novēlu, Jums” II daļa - tā ir Maksima Averina  monoizrāde, pareizāk, visai personīga Maksima vēršanās pie skatītājiem. Tajā sakopotas viņam svarīgas dziesmas, dzejoļi, monologi, bet vienā no tām ir citāts : “Dzīve – tas nav kino”.  Tajā nav iespējams izdarīt vēl vienu dubli. Dzīvot vajag, neatstājot melnrakstus – rakstīt vajag ļoti tīri, uz baltas lapas. Pagātne ... nu ko tajā rakties? Bija un bija. Pagāja. Nākotne? Bet mēs jau ar jums zinām, cik tā ir spokaina. Dzīve – tā ir šeit un tagad. Esat laimīgi šodien.

Vadītāijs – Krievijas nopelniem bagātais mākslinieks Maksims Averins.

Vairāk informācijas: http://www.mkdc.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Par godu Roberta Roždestvenska jubilejai koncerts VĒLU JUMS...(Mainīts pasākuma datums) Se 24.02.2018 19:00 Maskavas nams
Pārdošana apturēta
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 14 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija