Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Paldies, Tev draugs

Tr 31.10.2018 19:00
VEF kultūras pils
9.00 - 35.00
Koncerts "Paldies, Tev Draugs" būs neatkārtojams notikums Latvijas koncertdzīvē- sava emocionālā un vēsturiskā satura dēļ, kuru nevar un nedrīkst palaist garām. Dzīvojot ikdienā, viens otram līdzās un pat lielā attālumā esot, mēs -katrs ar saviem darbiem,domām ietekmējam visdažādākos notikumus un līdzcilvēku likteņus. Izrādās,ka noticis kas īpašs, mūsu acu priekšā, skatoties un klausoties, tautā ļoti iemīlētu un cienījamu dziedātāju, mūziķu uzstāšanos. Tik īpašs, ka par to nevar nepastāstīt! Koncertā "Paldies, Tev Draugs" uz vienas skatuves satiksies divu paaudžu mākslinieki un caur tautā iemīļotām dziesmām un dzejām- izstāstīs neticamu stāstu. Muzikālā stāsta centrā būs harizmātiskais un šarmantais mūziķis, cilvēks-" orķestris" Kaspars Pudniks. Plašākai klausītāju auditorijai pazīstams kā slavenās grupas RIČI dibinātājs un dalībnieks, kā arī mūziklu "Gipsy Baron" un "Gipsy Princess" organizators.

Visīpašākie stāsta līdzautori - Jānis Krūmiņš no grupas "Apvedceļš" , leģendārais dziedātājs Andris Daņiļenko, apburošā dziedātāja Antra Ozola, saksofonists Māris Trankalis un muzikāli pavadošā grupa.

Koncertā būs iespēja izbaudīt lieliskas, sirdij jau mīļas un pilnīgi jaunas melodijas, muzikāli instrumentālus priekšnesumus, humora pilnas vārdu spēles un filozofiski dziļas dzejas rindas. Koncerts paredzēts visai ģimenei.

Nāciet - mēs Jums izstāstīsim stāstu, kas aizrauj elpu!

Labu garastāvokli un sajūsmu garantējam!

"Dažkārt mums šķiet, ka esam tumsā - es saku, atveriet acis jaunam stāstam!" K.Pudniks

Biļešu Servisa studijā tiešraidē viesojas šarmantais mūziķis, cilvēks-" orķestris" Kaspars Pudniks. Lai parunātu par dzīvi un gaidāmo koncertu tūri- Paldies, Tev draugs.
1/2


2/2
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Paldies, Tev draugs Tr 31.10.2018 19:00 VEF kultūras pils 9.00 - 35.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: stundu pirms koncerta
 

Norises vieta
Ropažu 2 Rīga Latvija
Organizators
Laila Žukova
Kaņiera iela 16-40 LV-1063 Rīga