Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ODNOKLASSŅIKI / ОДНОКЛАССНИКИ

Sv 13.05.2018 19:00
Maskavas nams
8.00 - 15.00
Reiz viņi bija labākie draugi un mācījās vienā skolā. Tolaik viņi visi bija iemīlējušies savā klasesbiedrē... Kopš tā laika ir pagājuši piecpadsmit gadi. Trīs uzticami draugi ir satikušies, lai sastaptu viņu - savu sapņu meiteni. Vai sapņi piepildīsies?

Talantīga režisora iestudēta raksturu komēdija ar lieliskiem aktieriem. Paredzēta visiem skatītājiem no 14 gadu vecuma.
Režisors un scenārija autors - Vladimirs Volkovs (Sanktpēterburga). Teātra pedagogs, Sanktpēterburgas Valsts Kino un televīzijas universitātes docents, unikālās metodikas "Vokalianse" autors. Iestudējis vairāk nekā 30 izrādes un filmas Francijā, Krievijā, Ukrainā, Somijā un Vācijā. Viņa audzēkņu starpā - teātra un kino zvaigzne Konstantīns Habenskis.

Lomās:
Ksenija Drovņikova
Teātra un kino aktrise, baletmeistare-režisore. 2006. gadā absolvējusi B.Ščukina vārdā nosaukto Teātra institūtu (Maskava), 2008. gadā - maģistratūra B.Ščukina vārdā nosauktajā TI Skatuves dejas klasē. No 2006. līdz 2010. gadam - pedagoģe Teātra institūtā. Septiņas sezonas - A.Džigarhanjana Maskavas teātra aktrise.

Daņila Solovjovs
Teātra un kino aktrieris. 2010. gadā absolvējis I.Gorbačova vārdā nosaukto Teātra institūtu (Sanktpēterburga). Filmējies seriālos "Ceļa patruļa", "Operi. Slepkavību nodaļas hronikas", "Noziegums un sods", piedalās teātra iestudējumos Pēterburgā un Rīgā.

Leonīds Romanovs
Unikāla spektra aktieris, kam pa spēkam ir jebkura loma - no farsa līdz traģēdijai. Uz rīdziniekiem īpašu iespaidu atstājušas viņa lomas tādās izrādēs kā "Dorians Grejs" (lords Henrijs), "Bon Appetit!", "Viņš, viņa, logs un mironis", "Mīlestība līdz atmiņas zudumam" un daudzās citās.

Aleksejs Geiko
Universāls aktieris. Absolvējis Sanktpēterburgas Valsts Kultūras un mākslas universitāti. Strādā vairākos teātros, cirkos, piedalās filmās. Plaši pazīstams kā izcils ugunīgo šovu un skulpūru meistars. Šajā ampluā mākslinieks ir ļoti populārs gan Eiropā, gan Krievijā, gan arī citās valstīs.

Producents - Boriss Levi. Teātra mākslinieciskais vadītājs - Aba Gercbahs.

Papildu informācija pa tālr.: 22320895, 29732955

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/AbaZur

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
ODNOKLASSŅIKI / ОДНОКЛАССНИКИ Sv 13.05.2018 19:00 Maskavas nams 8.00 - 15.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 14 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija
Organizators
Teātris Abažurs, biedrība
Sesku iela 7k-2-26 LV-1035 Rīga