Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Mūzikalā šausmu komēdija VAMPĪRU MEDNIEKI / Музыкальная комедия ужасов ОХОТНИКИ НА ВАМПИРОВ

Pi 16.04.2018 19:00
Rīgas Kongresu nams
10.00 - 30.00
"Vampīru mednieki"

Pēc A. Tolstoja "Vampīra" stāsta

Mūzikalā šausmu komēdija divos cēlienos.

  A.Tolstoja stāsts tieši tāpēc šķiet pār īpaši vieksmīgu skātuvei, ka visi iesistītie cilvēki viens pēc otra kļūst par galveniem varoņiem. Sižets ir noslēpumains un dīvaini sajaukts – ir gan mīļotāju pāris, kuru laimei traucē ļaunie spēki, gan spoki, kas laiku pa laikam atdzīvojās. Rodas briesmīgi sapņi, dueles. Visbeidzot, ir lāsts, dažus gadsimtus veselai dzimtai traucējošs ... Kā viss norisināsies un ar ko beigsies jūs uzzināsiet skatoties šausmu komēdiju "Vampīru mednieki".

  Vai ir par maz šausmu un vampīru mūsu dzīvē? Spoki, velni, pareģojumi, šaubas, mīlestība - nakts realitāte un dienas vīzijas. Un, protams, noslēpums! Tikšanās ar citu pasauli vienmēr ir bīstama. Pieskaroties viņai, kurš paliks neaizskarts? Vampīri, kas izliekas par cilvēkiem, sirsnīgi skatās uz savu upura un gaida brīdi, kad atkal vares sūkāt dzīvi kādu labu ilgu laiku ... Viņi cenšas nozagt laimi mīlētājiem. Teātris tika atradis neparastu žanru izrādei - muzikālā šausmu komēdija.

  Izrāde ir atdalīta no parastām dienas rūpem. Teātris ir spēle, daļēji izzūdoša mistiskā realitāte, par kuru pat nevar noteikti pateikt: vai tā ir bijusi, vai nē. Viss ir relatīvi.

  Darbības ietver P.I. Čaikovska, V. Mocarta, Ž. Bizē, L. Delibes, D. Pučīni mūziku, senās krievu romances, ārijas un duetus no operām.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Mūzikalā šausmu komēdija VAMPĪRU MEDNIEKI / Музыкальная комедия ужасов ОХОТНИКИ НА ВАМПИРОВ Pi 16.04.2018 19:00 Rīgas Kongresu nams 10.00 - 30.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: 30 min pirms pasākuma sākuma
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir
Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
Devro SIA
Devro SIA
Lidoņu iela 12B-2 LV-1055 Rīga