Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

MOT

Se 15.12.2018 19:00
Arēna Rīga
25.60 - 30.60
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
Viņš darbojas slavenā leibla Black Star paspārnē un regulāri ziņo par pilnībā izpārdotiem koncertiem mēnesi pirms to norises dienas. Viņa dziesmas uzreiz pēc izdošanas kļūst par hitiem un ir atrodamas galveno mūzikas topu virsotnēs. Sagaidiet! Mots 15.decembrī ar lielkoncertu “Arēnā Rīga”.

Dziesmu “Сопрано” (kopā ar Ani Loraku), “Капкан”, “Абсолютно всё” (kopā ar Bjanku), “День и ночь” autors, visu iespējamo Krievijas muzikālo prēmiju laureāts Mots savā mūzikā izsmalcināti apvienojis hiphopa, soulmūzikas un deju mūzikas elementus, radot savu īpašo tikai sev raksturīgo skanējumu, kas kļuvis par viņa vizītkarti.

2017.gada beigās izdots sestais Mota studijas albums ar nosaukumu “Добрая музыка клавиш”, kas kļuvis par īpašu notikumu mūziķa dzīvē. Viņš atzinis to par savas karjeras labāko albumu. “Šajā albumā ieliku savas labākās un dvēseliskākās melodijas un harmonijas, lai nomāktu rudens skumjas. Šis albums ir kā baldriāns, kā balzams melanholiķiem un melomāniem. Mans personīgais opus magnum,” stāsta Mots. Tajā iekļautās dziesmas izceļas ar bagātīgiem, izsmalcinātiem aranžējumiem un nobriedušiem, dziļas jēgas piesātinātiem tekstiem, un katrā no tiem Mots stāsta par noteiktu savas dzīves periodu.

Pēdējā albumā iekļautās dziesmas “Когда исчезнет слово” klipā Mots atklājis galveno noslēpumu, par kuru iepriekš klusējis – video beigās parādās viņa sieva Marija, kas ir bērniņa gaidībās, un šis kadrs nav bijis iestudēts. Klips filmēts Mota un Marijas vasaras ceļojuma laikā Grieķijā.  Filmēšanai izvēlēta vieta, kuru līdz šim nebija izvēlējies neviens mūziķis – senie, klintīs celtie Meteoras klosteri. “Dziesma “Когда исчезнет слово” ir zvērests, kuru šogad devu debesīm un kurā izliku visu sevi un visas savas emocijas,” stāsta mūziķis.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
MOT Se 15.12.2018 19:00 Arēna Rīga 25.60 - 30.60
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 0,60 Eur apmērā.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:45

BĒRNIEM LĪDZ 7 GADU VECUMAM IEEJA PASĀKUMĀ TIKAI VECĀKU PAVADĪBĀ!

Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat ka:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• Jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.

 

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
BRAVO EVENTS SIA
BRAVO EVENTS SIA
Rūpniecības iela 21, k.3-37 LV-1045 Rīga