Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

MAKS BARSKIH ar programmu Tumani / МАКС БАРСКИХ

Ce 23.08.2018 20:00
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
20.00 - 120.00
Pirmo reizi Jūrmalā ar solo koncertu uzstāsies Makss Barskihs!

23.augustā Dzintaru koncertzālē savas pasaules turnejas laikā ar savu lielo solo koncertu “Туманы” viesosies Makss Barskihs. Šovu veidojis slavenais režisors Alans Badojevs.

Nosaukumu šovs ieguvis par godu singlam “Туманы”, kas saskaņā ar TopHit servisa datiem ir ieguvis 2017.gada populārākās dziesmas statusu. “Vienmēr esmu sapņojis radīt lielu izrādi vienam māksliniekam. Šoreiz mēs parādīsim konceptuālu šovu, kurā atspoguļosim Maksa filozofiju. Varu solīt, ka tas būs neatkārtojami,” par šovu “Туманы” stāsta Badojevs. 

2017.gadā Makss Barskihs ir bijis visvairāk koncertējušais, kā arī visvairāk atskaņotais mākslinieks Krievijas un NVS valstu radiostacijās. Saskaņā ar mediju portālu TopHit, dziesmas “Туманы” un “Моя любовь” radiostaciju ēterā izskanējušas gandrīz 2 miljonus reižu. 2017.gada laikā mūziķis sniedzis vairāk kā 250 koncertu 15 valstīs 3 kontinentos.

Makss Barskihs ir prestižu starptautisku popmūzikas balvu ieguvējs, to vidū ir MTV EMA, MUZ-TV, Ru TV, “Zelta Gramofons”, Russkoe Radio un Novoe radio “Augstākās līgas” balva. 2013.gadā Maksa Barskiha singls “Я Болею Тобой”/I Wanna Run” kļuva par oficiālo skaņu celiņu PEPSI reklāmas rullītim. Dziedātāja kontā ir arī sadarbība ar franču-kanādiešu zvaigzni Laru Fabianu muzikālajā projektā “Živago jaunkundze” (režisors Alans Badojevs, Igora Krutoja mūzika).

Koncerts Dzintaros norisināsies mūziķa 2018.gada pasaules turnejas laikā, kurā bez Baltijas valstīm iekļauta arī Kanāda, ASV, Vācija, Lielbritānija, NVS valstis un, protams, dziedātāja dzimtā Ukraina.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
MAKS BARSKIH ar programmu Tumani / МАКС БАРСКИХ Ce 23.08.2018 20:00 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala 20.00 - 120.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
 

Norises vieta
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
BRAVO EVENTS SIA
BRAVO EVENTS SIA
Rūpniecības iela 21, k.3-37 LV-1045 Rīga
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā