Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Likteņus vienojošais pavediens / Судеб связующая нить - Nopelniem bagātā Krievijas mākslinieka Anatolija Belija monoizrāde

Ot 06.03.2018 19:00
Maskavas nams
18.00 - 20.00
Anatolijs Belijs – slavenais krievu teātra un kino aktieris. Nopelniem bagātais Krievijas mākslinieks.  Strauji uzsākot karjeru, viņš mācēja saglabāt augsti pacelto latiņu daudzu gadu garumā, gan uzstājoties uz Čehova vārdā nosauktā MMT skatuves, gan arī filmējoties kino un seriālos.

«Brāļi Karamazovi”, “Bet rītausmas šeit klusas”, “Metro”, “Orlova un Aleksandrovs”, “Tīrā māksla”, “Dakteris Rihters”,  'Es tevi mīlēšu, drīkst?” un citas – pavisam kopā 80 interesantas , atmiņā paliekošas lomas.

Viņš ir pieprasīts teātra un kino aktieris, viņa balsī ir ieskaņotas vairāk kā 50 Holivudas kino filmas, izrādes ar viņa piedalīšanos vienmēr ir izpārdotas.  Anatolijs Belijs -  viens no Oļega Tabakova  Labdarības fonda  prēmijas “ Par spējām atklāt jaunas aktiermākslas iespējas”   Šodien Anatolijs – vēl ir arī projekta “Kino poēzija” dibinātājs un ideologs.

Otro gadu sekmīgi attīstās viņa jaunai lolojums -  projekts Kino poēzija, kurā kino apvienots ar lielisku dzeju.  Sevišķs aktiera talants, pievilcīgais izskats, valdzinošā balss, vīrišķība un harisma – lūk viņa panākumu galvenās sastāvdaļas.

«Likteņus vienojošais pavediens” - vakars – saruna ar skatītāju ar dižo krievu dzejnieku dzejas rindiņu palīdzību par mums ar jums, par mūsu jūtām, domām. Par to, kas mūs satrauc, uztrauc un priecē. Dzejoļi, kas skan no skatuves,  ataino dzejnieku galvenās tēmas: Mīlestību, Kaisli, Pilsētu un Laiku. Tie vai nu turpinās ekrāna darbu emocijas un domas vai strīdēsies ar tiem, apvienojoties  - vienā dižās krievu poēzijas  stihijā.

Skanēs O. Mandeļštama, B. Pasternaka, I. Brodska, A. Ahmatovas, V. Majakovska, G. Špaļikova dzejoļi.  Jūs redzēsiet kadrus no iemīlētajām kinofilmām.
Dvēseles svētkus garantējam. Nepalaidiet garām!

Vairāk informācijas: http://www.mkdc.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Tikai līdz 6.03 īpaša akcija. Visas vietas zālē maksā tikai 20Eur, Balkonā - 18 Eur

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h40min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija