Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Krievijas Tautas mākslinieka Olega Pogudina koncerts

Pk 08.06.2018 19:00
Maskavas nams
18.00 - 30.00
Krievijas tautas mākslinieks Oļegs Pogudins – viens no atzītākajiem krievu mūzikas vēstures pazinējiem un titula “Krievijas sudraba balss” īpašnieks.

Viņa repertuārā neskaitāmas romances un tautas dziesmas, kas  saudzīgi atjaunotas un izpildītas ar īstenu meistarību... Pat tad, kad Oļegs nedzied Okudžavu vai Vertinski, bet vienkārši sarunājas, viņa balss apbur.

Viņa balss apbur, aiznesot romantiski fantastiskā svētlaimē, kurā nav vietas rūpēm, raizēm, problēmām, ir tikai jūtas, tīrība un sapņi.

Katra viņa izpildītā dziesma – tā ir viena aktiera ... un viena skatītāja mini -izrāde. Jo klausoties Oļegu Pogudinu, rodas sajūta, ka viņš dzied tieši tev.


Oļegam Pogudinam – sava auditorija, kurai melodija un poētiskais vārds romancē ir vienādi nozīmīgi. Domu, kuru diktējusi sirds, šis izpildītājs pārvērš muzikālā tēlā,  katru uzstāšanās reizi –  kā neatkārtojamu tikšanos, kur tiek vests dialogs par esamības galveno jēgu.
Tā kā viņam ir aktiera izglītība, viņš savas uzstāšanās veido pēc dramaturģiskiem likumiem. Romancē noteikti pasniedz konkrēta cilvēka drāmu. Jo Pogudins ir pārliecināts, ka tieši “šeit var runāt par lirisko varoni, par kaut kādu stāstu, sižetu: jebkuru romanci var nosaukt kā dziesmu par mīlestību”.

Katru dziesmu viņš pasniedz kā mazu stāstu, kur saturu nosaka atmosfēra, garastāvoklis, emocionālais vēstījums. Tādēļ viņa koncerti ir tik maz līdzīgi viens otram.

Jaunā programma, kuru atvedīs dziedātājs uz Latviju iekļauj labākās kompozīcijas,  kuras izpildīja dažādos laikos  Edīte Piafa, Šarls Aznavūrs, Bulats Okudžava un viņa elks Aleksandrs Vertinskis.

Vairāk informācijas: http://www.mkdc.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Krievijas Tautas mākslinieka Olega Pogudina koncerts Pk 08.06.2018 19:00 Maskavas nams 18.00 - 30.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija