Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Jevgenijs Margulis un grupa Jevgenijs Margulis / Евгений Маргулис и группа Евгений Маргулис

Pi 12.03.2018 19:30
VEF kultūras pils
"Mans draugs labāk par visiem spēlē blūzu"
 
Dārgie draugi! 2017. gada augustā, atsaucoties uz Radošā Namiņa "Kaķis Maisā" aicinājumu, Rīgā viesojās rokmūziķis, dziedātājs un komponists Jevgeņijs Margulis kopā ar savu draugu, virtuozo ģitāristu, Mihailu Kļaginu, lai nospēlētu koncertu "Квартирник" formātā. Tas bija lielisks! Mēs saņēmām ļoti daudz atsauksmju un aicinājumu organizēt īstu Jevgeņija Margulisa un viņa grupas solo koncertu. Pēc koncerta Jevgeņijs solīja noteikti atgriezties Rīgā ar visu savu grupu, lai rīdzinieki varētu dzirdēt mīļotās dziesmas visā to spožumā.

Turpinot sadarbību ar leģendāro mūziķi, Radošais Namiņš "Kaķis Maisā" piedāvā Jūsu uzmanībai īstu Jevgeņija Margulisa un viņa grupas solo koncertu, kas 12. martā norisināsies Rīgā, uz nesen atjaunotās VEF Kultūras nama skatuves.

Jums uzstāsies : Jevgeņijs Margulis  (vokāls, basģitāra), Mihails Kaļagins (pusakustiskā ģitāra, solo), Jevgeņijs Lepedins (bungas), Boriss Plotņikovs (mutes ermoņikas), Aleksandrs Ditkovskis (taure, tamburīns).

Koncerta laikā skanēs visas leģendārās dziesmas, ko J. Margulis ir uzrakstījis savai grupai un vēl daudzas citas!

Ja Jūs esat blūza un Jevgeņija Margulisa daiļrades  cienītājs, Jums noteikti jānāk uz šo koncertu!

Mūziķis - blūza izpildītājs Jevgeņijs Margulis ir dzimis Maskavā, strādājis par sanitāru un mācījies medicīnas institūtā, bet to nav pabeidzis - "visu nolicis uz rokenrola altāra".

Ir bijis divu leģendāru rokgrupu dalībnieks - "Mašina vremeni" un "Voskresenie". Starplaikos strādājis vēl ar vairākiem kolektīviem, tai skaitā džeza un simfoniskajiem. Ir izdevis divas solo plates. Par savu lielāko komponista veiksmi uzskata dziesmu "Шанхай - блюз".

Dod priekšroku japāņu virtuvei, ir iecienījis franču sarkanvīnu un atpūtu bez telefona. Kolekcionē varžu figūras. Dziesmas pieraksta ofisa bloknotos, jo nemīl garus tekstus.

80 - tajos gados piedalījies vairākos muzikālajos kolektīvos. Tai skaitā "Araks", "Aerobus", "Nautilus", "Feniks" un Jurija Antonova grupā.

1998. gadā studijā "Krem records" ierakstīja savu pirmo solo albumu "7+1". 2004.  gadā iznāca otrais solo albums "Jevgenij Margulis", kas tapa kā kopdarbs ar Mihaila Pahļevska kamerorķestri. 2007. gadā ierakstīja disku "Prodolženie sleduet..." un uzrakstīja mūziku filmai "Kritušo eņģeļu skūpsts".

Lielākā komponista veiksme  - dziesma"Šanhai - Bluz". Kopā ar biznesmeni M. Denisovu ierakstīja singlu - duetu, bet pārdošanas ieņēmumus novirzīja fondam, kas cīnās pret alkoholismu un narkomāniju. Savukārt, sadarbībā ar V. Matecki uzrakstīja dziesmu fondam "Mūsu bērni" (sociālās adaptācijas programma bērniem - bāreņiem), ko izpildīja estrādes zvaigznes.

Krievijas Federācijas Tautas mākslinieks, Goda Ordeņa "Par nopelniem muzikālās mākslas attīstīšanā" kavalieris.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Jevgenijs Margulis un grupa Jevgenijs Margulis / Евгений Маргулис и группа Евгений Маргулис Pi 12.03.2018 19:30 VEF kultūras pils
Der zināt

Līdz 12.martam visām biļetēm piemērota 20% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 10 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
 

Norises vieta
Ropažu 2 Rīga Latvija
Organizators
PARTER.LV, SIA
Brīvības gatve 214M2-103 LV-1039 Rīga