Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

GRIGORIJA ĻEPSA DZIMŠANAS DIENA

Sv 15.07.2018 22:00 - Pi 16.07.2018 00:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Grigorija Ļepsa dzimšanas diena

Unikāls koncerts - iemīļotais dziedātājs pirmo reizi atzīmēs savu dzimšanas dienu uz Dzintaru koncertzāles skatuves! 15.jūlijā Grigorijs Ļepss aicina savus draugus un fanus kopā atzīmēt šo priecīgo notikumu. Šis koncerts solās kļūt par patiesi grandiozu muzikālu pasākumu, kura laikā skatītājus gaida jauki pārsteigumi un neaizmirstama svētku atmosfēra.

Grigorijs Ļepss, atšķirībā no daudziem populāriem dziedātājiem, katru dziesmu pārvērš īstā šedevrā, ik notī, ik vārdā ieliekot savu neticamo talantu, savu pāri plūstošo temperamentu, negaidītu spēku un bezgalīgu maigumu.
Tieši tādēļ katra viņa izpildītā dziesma, kas tik tikko izskanējusi radio, kļūst par hitu un saņem visas iespējamās mūzikas balvas un godalgas. Tieši tādēļ klausītāji ar tādu nepacietību gaida viņa jauno veikumu – dziesmas un videoklipus. Tieši tādēļ visu viņa koncertu biļetes tiek pilnībā izpārdotas, jo klausoties Grigoriju Ļepsu, skatītāji ne vien aizmirst par savām nedienām, bet arī uzlādējas ar šī neatkārtojamā mūziķa enerģiju un atjaunojas dzīvei, mīlestībai un radīšanai!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
GRIGORIJA ĻEPSA DZIMŠANAS DIENA Sv 15.07.2018 22:00 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Der zināt

Biļetes cenā pie galdiņiem ir iekļauti alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni, ka arī uzkodas, izņemot galdiņus terasē. Biļetes cenā pie galdiņiem terasē dzērieni un uzkodas nav iekļauti.


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 21:00
Norises vieta
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
BRAVO EVENTS SIA
BRAVO EVENTS SIA
Rūpniecības iela 21, k.3-37 LV-1045 Rīga
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā