Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Fjodors Dobronravovs. ČUĢIKI / ЧУДИКИ

Pi 21.01.2019 19:00
Dailes teātris
22.50 - 75.00
ČUĢIKI

Tautas mākslinieka Fjodora Dobronravova benefice. Izrādē piedalās Ivans Dobronravovs, Olga Ļermane, Natālija Rižiha un Aleksandrs Čerņavskis.


“Fjodora Dobronravova producentu centrs” piedāvā komēdiju “Čuģiki” pēc Vasilija Šukšina stāstu motīviem. Deviņi stāsti, deviņas mini izrādes, deviņas pavisam dažādas lomas, ko Fjodors Dobronravovs tēlo vienā izrādē – īsta bauda izcilā mākslinieka pielūdzējiem.

“Savus varoņus Vasilijs Šukšins uzskatīja par dīvainiem, taču sirsnīgiem cilvēkiem. Tādi ir arī mani “Čuģiki”: sapņotāji, kādu vēl joprojām Krievzemē ir papilnam. Visi personāži ir vienkārši krievu cilvēki, kam gadās nokļūt sarežģītās situācijās. Viņi ir īsti, tīri un patiesi. Viņi ir vērīgi un asprātīgi, viņiem nav svešs gods, sirdsapziņa un pienākums, - stāsta Fjodors Dobronravovs. – Nepacietīgi gaidu katru izrādi un jaunu tikšanos ar saviem varoņiem un skatītājiem.”
Kopā ar deviņu galveno lomu izpildītāju, Krievijas Tautas mākslinieku Fjodoru Dobronravovu izrādē tēlo arī citi populāri teātra un kino mākslinieki: Vahtangova teātra vadošā aktrise Olga Ļermane, Antona Čehova teātra aktieris Ivans Dobronravovs, Satīras teātra aktieris Aleksandrs Čerņavskis un teātra “Satirikon” aktrise Natālija Rižiha.
Izrādes režisors inscenētājs ir Aleksandrs Nazarovs, seriāla “Nevajag piedzimt skaistai” galvenais režisors.
Kopā ar režisoru strādāja spēcīga radošā komanda, ko veido producente Jekaterina Saričeva, skatuves mākslinieks Ilarija Ņikoņenko un kostīmu māksliniece Lada Švedova.

JEKATERINA SARIČEVA, izrādes producente: “Aktierim spēle, iemiesošanās jaunā tēlā ir smags darbs, garīgs un fizisks. Izrādē “Čuģiki” Fjodors Dobronravovs to veic meistarīgi, ar visu sirdi un dvēseli. Tas ir meistardarbs - iejusties lomā, bet iejusties deviņās dažādās lomās vienā vakarā – tā jau ir īsta māksla.”

LOMĀS:

FJODORS DOBRONRAVOVS – Krievijas Tautas mākslinieks. 130 lomas kino, vairāk nekā 60 lomas teātrī.

IVANS DOBRONRAVOVS – 2011. gadā absolvējis B.Ščukina vārdā nosaukto Teātra augstskolu. Antona Čehova teātra aktieris. Vairāk nekā 40 lomas kino (tostarp galvenās lomas: “Atgriešanās”, “Pamiers”, “Kadeti”, “Miljonu vērta mīlestība”, “Sviridovi”).

OLGA ĻERMANE - 2011. gadā absolvējusi B.Ščukina vārdā nosaukto Teātra augstskolu. Vahtangova teātra vadošā aktrise. Vairāk nekā 20 lomas kino (“Pjotrs Ļeščenko. Viss, kas bija...”). Prēmija “Kristāla Turandota” par galveno lomu izrādē “Anna Kareņina”.

ALEKSANDRS ČERŅAVSKIS – Satīras teātra aktieris kopš 2006. gada. Vairāk nekā 80 lomas kino (“Likvidācija”, “Izmeklētāja Ņikitina lieta”).

NATAĻJA RIŽIHA - absolvējusi B.Ščukina vārdā nosaukto Teātra augstskolu. Kopš 1998. gada strādā teātrī “Satirikon”. Vairāk nekā 20 lomas filmās un seriālos (“Nevajag piedzimt skaistai”, “Viltvārži”).

REŽISORS:

ALEKSANDRS NAZAROVS – krievu teātra un kino režisors. Kino labi pazīstami ir viņa režisētie darbi “Brīnumu zeme”, “Mājas”, “Māmiņās”, seriāls “Nevajag piedzimt skaistai”. Iestudējis izrādes Maskavas vadošajos teātros, tostarp “Sovremeņņik” un “O.Tabakova teātrī”

Papildu informācija pa tālr.: 22320895

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/SIRANO.LV

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Fjodors Dobronravovs. ČUĢIKI / ЧУДИКИ Pi 21.01.2019 19:00 Dailes teātris 22.50 - 75.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Senioriem un 1., 2. grupas invalīdīem paredzēta 10% atlaide, apliecība būs jāuzrāda pie ieejas

Pasākumu drīkst apmeklēt:
no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
 

Norises vieta
Brīvības ielā 75 Rīga Latvija
Organizators
SIRANO, SIA
Hipokrāta iela 13-44 Rīga LV-1035 Rīga