Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Ezītis miglā /Ёжик в тумане

Sv 22.04.2018 19:00
Maskavas nams
7.00 - 8.00
EZĪTIS MIGLĀ ATGRIEŽAS RĪGĀ!

Maskavas namā Rīga 22. aprīlī tiks demonstrēta jautrā muzikālā izrāde krievu valodā “Ezītis miglā”, ko paspējuši iemīļot skatītāji jau septiņās valstīs. Lomās: teātra un kino leģendas, izcilie aktieri Ivars Kalniņš, Arnis Līcītis un Mārtiņš Vilsons.

Režisors un aktieris Mārtiņš Vilsons iestudējis jautru muzikālu izrādi “Ezītis miglā” pēc populārā krievu rakstnieka Sergeja Kozlova stāstu motīviem. Iestudējums izdevies spilgts un neparasts. Izrāde izpelnījusies ielūgumus piedalīties prestižos teātra festivālos.

Divu gadu laikā kopš pirmizrādes Kalniņš, Līcītis un Vilsons ar “Ezīti miglā” apbraukājuši vairāk nekā 60 pilsētas septiņās valstīs. Viņi pabijuši Norvēģijā, Somijā, Ukrainā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā un apbraukājuši gandrīz visu Latviju. Visur viņus gaidīja skatītāju pilnas zāles, ovācijas un silta uzņemšana. Populārie latviešu aktieri, kuru biogrāfijās kopā ir gandrīz četri simti lomu kinofilmās, ir pazīstami un iemīļoti it visur! Nāciet un paskatieties – viņi joprojām demonstrē savu daudzšķautņaino talantu!
Muzikālais inscenējums, kurā asprātīgie dialogi saplūst ar spilgtām, melodiskām dziesmām, domāts skatītājiem vecumā no 7 līdz 107 gadiem!

Izrāde iestudēta krievu valodā, tā ilgst 1 stundu 40 minūtes, ar starpbrīdi.

Trīs spilgtas teātra un kino zvaigznes – Ivars Kalniņš, Arnis Līcītis un Mārtiņš Vilsons pirmo reizi uzstājas kopā. Šajā projektā viņu talants demonstrē jaunas neparastas šķautnes!

EZĪTIS MIGLĀ ir unikāla izrāde pēc izcilā krievu rakstnieka Sergeja Kozlova stāstu motīviem. Jautra un dziļa, muzikāla un gluži atšķirīga no līdz šim redzētā...
EZĪTIS MIGLĀ ir visvairāk pieprasītais latviešu iestudējums pasaulē.
Izrādē skan talantīgā komponista Nika Matvejeva sacerētās dziesmas.

Arnis Līcītis ir padomju un latviešu kino leģenda, rekordists tēloto lomu skaita ziņā. Viņš filmējies 170 filmās, tostarp arī lentēs “Favorīts“, “Brāļi Riko“, “Ilgais ceļš kāpās“, “Uzmanību, visām patruļām!“ “Uzvara“, “Ifas pils gūsteknis“, “Zagļi likumā“, “Bagātnieks, nabags“, “Māksla dzīvot Odesā“, “Klīstošās zvaigznes“, “Ariela“, “Musketieri pēc 20 gadiem“, “Tev, īstajam“, “Laikmeta zvaigzne“, “Turecka maršs“ un daudzās citās.
2017. gadā viņš piedalījies divu jaunu filmu uzņemšanā.
Aktieris turpina filmēties un spēlēt teātrī.

Ivars Kalniņš ir padomju un latvijas kino un teātra leģenta. Filmējies vairāk nekā 150 kinolentēs, tostarp: “Robina Huda bultas“, “Teātris“, “Ziemas ķirsis“, “TASS ir pilnvarots ziņot“, “Inspektors Guls“, “Mazās traģēdijas“, “Silva“, “Nešaujiet baltos gulbjus“, “Satrakojies autobuss“, “Jautājumu nakts“, “Drongo“, “Pilsētas romāns“, “Balzaka vecums“. Šogad piedalījies divu jaunu filmu uzņemšanā. Ivars Kalniņš bieži dodas viesizrādēs, viņa darba grafiks ir aizpildīts gandrīz gadu uz priekšu. Aktīvi strādā teātrī un kino.

Mārtiņš Vilsons filmējies vairāk nekā 50 filmas, tostarp: “Mirāža“ (pēc tās viņš kļuva slavens vienā acumirklī!), “Intermeitene“, “Fans“, “Jūras vilks“, “Dāma brillēs, ar šauteni, automašīnā“, “Skitu zelts“, “Sarkanā kapella“, “Bostonas valsis“, “Če komanda“, “Dēls par tēvu”, “Džimlai rūdi rallallā”, “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru”.

Nesen pārraidītajā seriālā “Teicamniece” Vilsons tēloja “galveno ļaundari”. Šogad aktieris piedalījies jau četru jaunu filmu uzņemšanā. Divās no tām viņš tēlojis galvenās lomas!
 

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/AbaZur

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Ezītis miglā /Ёжик в тумане Sv 22.04.2018 19:00 Maskavas nams 7.00 - 8.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Līdz 23.martam visām biļetēm piemērota 20% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!

Pasākumu drīkst apmeklēt:
no 7 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h45min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30

Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija
Organizators
Teātris Abažurs, biedrība
Sesku iela 7k-2-26 LV-1035 Rīga