Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Evklid Ķurdzidis monoizrādē 'Divatā ar tevi' / Эвклид Кюрдзидис в моноспектакле 'Наедине с тобой'

Sv 03.03.2019 19:00
Daugavpils teātris
7.00 - 19.00
Dārgās dāmas! Mums ir brīnišķīga dāvana uz 8. martu! Aicinām Jūs uz Krievijas nopelniem bagātā mākslinieka, populāra teātra un kino aktiera, grieķiskas izcelsmes skaista vīrieša Evklida Kjurdzidisa vakaru. Autora monoizrāde "Divatā ar tevi" norisināsies 2. martā Rīgā, VEF Kultūras pilī un 3. martā Daugavpils teātrī.

Jūs, protams, esat redzējuši Evklidu filmās "Mans personīgais ienaidnieks", "Sklifosovskis", " Odesa - māte". tikāties ar viņu uz Dailes teātra skatuves izrādē "Ladies’ Night. Tikai sievietēm", Jūrmalā - festivālā "Jūras Pērle".

Evklids Kjurdzidiss ir no tiem aktieriem, kuri skatītājus ved sev līdzi, izstarojot siltumu, kas nonāk līdz pat sirdij, aizkustinot smalkās sieviešu dvēseļu stīgas.

Evklida Kjurdzidisa autorprogramma "Divatā ar tevi" ir radoša vakara un izrādes sintēze.

"Divatā ar tevi" ir aizraujošs ceļojums teātra, dzejas un kino pasaulē, kura laikā aktieris piedāvā publikai savus mīļākos dzejas darbus, kuri ir ļoti patiesi un sirsnīgi.

Vakars norisināsies koncerta - improvizācijas formā, kurā ir iespējams komunicēt ar skatītājiem. Tradicionāli, skatītāji varēs sarunāties ar iemīļoto aktieri, uzdot viņam jautājumus un saņemt patiesas atbildes. Bet Evklida Kjurdzidisa grieķiski karstā uzņemšana un viņa humors piepildīs dvēseli ar prieku un labu garastāvokli, kā arī neatstās nevienu skatītāju vienaldzīgu!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Evklid Ķurdzidis monoizrādē 'Divatā ar tevi' / Эвклид Кюрдзидис в моноспектакле 'Наедине с тобой' Sv 03.03.2019 19:00 Daugavpils teātris 7.00 - 19.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 14 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Rīgas iela 22a Daugavpils Latvija
Organizators
PARTER.LV, SIA
Brīvības gatve 214M2-103 LV-1039 Rīga
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā