Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ATCELTS - Evklid Ķurdzidis monoizrādē 'Divatā ar tevi' / Эвклид Кюрдзидис в моноспектакле 'Наедине с тобой'

Se 02.03.2019 19:00 - Sv 03.03.2019 21:30
7.00 - 25.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Informējam, ka pasākums Evklid Ķurdzidis monoizrādē 'Divatā ar tevi' kurš tika paredzēts 02.03.2019., VEF kultūras pilī  un 03.03.2019. , Daugavpils teātrī   - TIEK ATCELTS!

Naudu par par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEIT. Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lvAizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasē.

Pieteikumus naudas saņemšanai par biļetēm, var iesniegt līdz 10.03.2019.

Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!
 
Dārgās dāmas! Mums ir brīnišķīga dāvana uz 8. martu! Aicinām Jūs uz Krievijas nopelniem bagātā mākslinieka, populāra teātra un kino aktiera, grieķiskas izcelsmes skaista vīrieša Evklida Kjurdzidisa vakaru. Autora monoizrāde "Divatā ar tevi" norisināsies 2. martā Rīgā, VEF Kultūras pilī un 3. martā Daugavpils teātrī.

Jūs, protams, esat redzējuši Evklidu filmās "Mans personīgais ienaidnieks", "Sklifosovskis", " Odesa - māte". tikāties ar viņu uz Dailes teātra skatuves izrādē "Ladies’ Night. Tikai sievietēm", Jūrmalā - festivālā "Jūras Pērle".

Evklids Kjurdzidiss ir no tiem aktieriem, kuri skatītājus ved sev līdzi, izstarojot siltumu, kas nonāk līdz pat sirdij, aizkustinot smalkās sieviešu dvēseļu stīgas.

Evklida Kjurdzidisa autorprogramma "Divatā ar tevi" ir radoša vakara un izrādes sintēze.

"Divatā ar tevi" ir aizraujošs ceļojums teātra, dzejas un kino pasaulē, kura laikā aktieris piedāvā publikai savus mīļākos dzejas darbus, kuri ir ļoti patiesi un sirsnīgi.

Vakars norisināsies koncerta - improvizācijas formā, kurā ir iespējams komunicēt ar skatītājiem. Tradicionāli, skatītāji varēs sarunāties ar iemīļoto aktieri, uzdot viņam jautājumus un saņemt patiesas atbildes. Bet Evklida Kjurdzidisa grieķiski karstā uzņemšana un viņa humors piepildīs dvēseli ar prieku un labu garastāvokli, kā arī neatstās nevienu skatītāju vienaldzīgu!
Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Atmaksa ATCELTS - Evklid Ķurdzidis monoizrādē 'Divatā ar tevi' / Эвклид Кюрдзидис в моноспектакле 'Наедине с тобой' AtmaksaAtmaksaATCELTS - Evklid Ķurdzidis monoizrādē 'Divatā ar tevi' / Эвклид Кюрдзидис в моноспектакле 'Наедине с тобой' VEF kultūras pils, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Atmaksa ATCELTS - Evklid Ķurdzidis monoizrādē 'Divatā ar tevi' / Эвклид Кюрдзидис в моноспектакле 'Наедине с тобой' AtmaksaAtmaksaATCELTS - Evklid Ķurdzidis monoizrādē 'Divatā ar tevi' / Эвклид Кюрдзидис в моноспектакле 'Наедине с тобой' Daugavpils teātris, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Loading...
Atjaunot