Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Aleksandra Vertinska romances izpildīs Jūlija Viļumane

Pi 19.02.2018 19:30
Mākslas galerija FIGARO ART
26. jūnijā Aleksandra Vertinska romances izpildīs Jūlija Viļumane.

Aleksandrs Vertinskis - krievu estrādes mākslinieks, kino aktieris, komponists, dziedātājs, kas bijis elks 20. gadsimta sākumā. Vertinskis un viņa māksla, kā norādīts, " ir fenomenāla, ar gandrīz hipnotizējošu ietekmi gan uz parastu, gan elitāru publiku".
Jūlijas Viļumanes koncerts "Vertinska romances" nav tikai dziesmas, kas izpildītas profesionāli un ar sirdi un dvēseli, bet tas ir arī stāsts par Aleksandra Vertinska svarīgākajiem dzīves mirkļiem.

Jūlija ir dzimusi Daugavpilī. Beigusi Rīgas Jāzepa Vītola mūzikas skolu. Pēc tam stažējusies P. Čaikovska vārdā nosauktajā Maskavas konservatorijā Krievijas Tautas mākslinieku klasē pie profesora Z. Sotkilava.

Dziedātāja ir trīs starptautisku konkursu laureāte. Savu dziedātājas solo karjeru sākusi Maskavā, sadarbojoties ar Zurabu Sotkilavu. Pēc tam tikusi angažēta Leipcigas operā, kur dziedājusi Dezdemonas partiju Džuzeppes Verdi operā  "Otello".
Jūlijas Viļumanes repertuārā ir tādas solo partijas kā Tatjana  (Jevgeņijs Oņegins), Mimī (Bohēma), Dezdemona  (Otello), Santucca ( Zemnieka gods), Amēlija (Masku balle).

Dziedātājas daiļrade ir saistīta arī ar kamermūziku. Viņas repertuārā ir daudz ļoti zināmu ārzemju un krievu komponistu dziesmu un romanču.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:15
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Organizators
Creative Space Cat in the Bag, biedrība
Madaru iela 2, Katlakalns LV-2111 Ķekavas novads