logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

KOKO ŠANELE UN VISI VIŅAS KARI / КОКО ШАНЕЛЬ И ВСЕ ЕЕ ВОЙНЫ

Pk 24.09.2021 17:45
Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE
KOKO ŠANELE UN VISI VIŅAS KARI
Les guerres de Coco Chanel
Francija, 2019, 60 min
Režisors: Žans Loritano
 
Oriģinālvaloda:angļu                                                                                                                                                                    Filmas tulkojums tiek nodrošināts JŪSU audio austiņās* latviešu un krievu valodā.
 
* Lai dzirdētu tulkojumu, ir nepieciešami spraudņi, kurus Jūs varat saņemt par 1€ ķīlu. Pēc seansa beigām, atdodot spraudni, saņemsiet 1€ atpakaļ pie izejas no skatītaju zāles.
 
Koko Šanele, pagurusi cīnīties.
 
– Atstāsim to salkano “jaunkundzi” viņas cukurotajai leģendai. Visi zina, ka mana dzīve ir nebeidzami kari, nesaudzīga cīņa.  
 
Ja vēlaties iegūt to, kā jums nekad nav bijis, jums jādara tas, ko vēl neesat darījis, – izsmalcināta vecenīte ar pērļu kaklarotu, kas vairākās rindās maigi apņem viņas trauslo kaklu, atslīgusi krēslā, uzvelk ierasto papirosa dūmu. Graciozie, smalkie pirksti ar masīviem gredzeniem mazliet trīs. To pamanījusi, viņa uzliek savu roku uz plata roku balsta. 83 gadi, ko lai dara, jau ir garš stāsts…
 
Cigarešu aromāts, smaržu aromāts, slavas aromāts. Tie pavadīja viņu visu dzīvi – Koko Šaneles modes impērijas laikmetu. Arī šķēres, mērlente, diegi, adatas, viskozes trikotāža, tvīds… Nogurušas acis un sadurti pirksti – lēni, dūrienu pa dūrienam viņa pāršūdināja dzīves audeklu, sadiedza ar adatiņu savu ievainoto dvēseli, lai apslēptu karu pēdas, zaudējumu pēdas… Karu bija pārpārēm: pret nosacījumiem un novecojušām tradīcijām, pret dominējošiem vīriešiem, pret nesātīgiem baņķieriem, pret visu, kas traucēja viņai sasniegt galveno mērķi.
 
Sabiedrības lauvene, atjautīga mīļākā, veiksmīga modes dizainere, valdzinoša spiedze un dumpīga vecenīte – Gabriela Šanele pastāvīgi izgudroja sevi no jauna, radot leģendu, kurā cieši savijušies: patiesība un safabricējumi, netīras tenkas un skaisti stāsti.
 
Tas viss pa kripatai vien savākts no personīgiem arhīviem un kopā ar retiem kinodokumentiem, atmiņām un intervijām delikāti ieausts filmas audeklā. Izdevies pretrunīgs, saviļņojošs un aizkustinošs stāsts par sievieti, kas alkst mīlestības, par nepagurstošo izgudrotāju, kura vienatnē pārdarināja priekšstatus par modi un stilu, par daudzajām kaujām, kuras šī “mazā šuvēja” ar kareivīgas amazones temperamentu pārdzīvoja savā ērkšķainajā ceļā uz ilgoto titulu – Dižā Jaunkundze, augstās modes imperatore.
 
Un par to vienīgo kauju, no kuras viņa tā arī nespēja iznākt kā uzvarētāja…
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
KOKO ŠANELE UN VISI VIŅAS KARI / КОКО ШАНЕЛЬ И ВСЕ ЕЕ ВОЙНЫ Pk 24.09.2021 17:45 Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE
Der zināt
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai, pasākums tiks rīkots pēc zaļā drošības līmeņa un to var apmeklēt TIKAI vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, tai skaitā bērni, kuri ir vakcinēti (no 12 gadu vecuma) vai pārslimojuši Covid- 19 infekciju.
Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.
 
Filmas demonstrēs oriģinālvalodā.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Oriģinālvaloda: angļu
Sinhronais tulkojums JŪSU austiņās: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~60min
Ieeja pasākumā: 15 min pirms filmas sākuma

*Lai dzirdētu tulkojumu, ir nepieciešami spraudņi, kurus Jūs varat saņemt par 1€ ķīlu.  Pēc seansa beigām, atdodot spraudni, saņemsiet 1€ atpakaļ pie izejas no skatītāju zāles.

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Kino Splendid Palace
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Festivālu aģentūra BALTIJAS PĒRLE, biedrība
Krišjāņa Barona iela 25-18 LV-1011 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40008254376
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt PARKETS / ПАРКЕТ PopulārsPopulārsPARKETS / ПАРКЕТ Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE, Latvija 8.10
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots APMĀTĪBA / ОДЕРЖИМОСТЬ IzpārdotsIzpārdotsAPMĀTĪBA / ОДЕРЖИМОСТЬ Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots MĀTES SVĒTDIENA / МАТЕРИНСКОЕ ВОСКРЕСЕНЬЕ IzpārdotsIzpārdotsMĀTES SVĒTDIENA / МАТЕРИНСКОЕ ВОСКРЕСЕНЬЕ Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt DŽENTLMEŅI IZVĒLAS BLONDĪNES / ДЖЕНТЛЬМЕНЫ ПРЕДПОЧИТАЮТ БЛОНДИНОК PopulārsPopulārsDŽENTLMEŅI IZVĒLAS BLONDĪNES / ДЖЕНТЛЬМЕНЫ ПРЕДПОЧИТАЮТ БЛОНДИНОК Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE, Latvija 8.10
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt VISS NORITĒJA LABI / ВСЕ ПРОШЛО ХОРОШО PopulārsPopulārsVISS NORITĒJA LABI / ВСЕ ПРОШЛО ХОРОШО Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija 8.64
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!