Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Festivāls ĢIMENES SVĒTKI

Se 15.09.2018 12:00
Lucavsala, Dienvidu puse
Dāvana Latvijai simtgadē - pirmo reizi notiks brīvdabas festivāls
‘’Ģimenes svētki’’

15.septembrī, Lucavsalā ar vērienīgi plašu programmu notiks pirmais brīvdabas festivāls ‘’Ģimenes svētki’’. Festivāls apmeklētājiem piedāvās risinājumus laimīgas un piepildītas ģimenes dzīves veidošanai, pilnveidošanai un uzturēšanai. ‘’Ģimenes svētkos’’ būs iespēja apmeklēt dažādas lekcijas, seminārus un diskusijas, piedalīties radošās darbnīcās un stila pārvērtībās, iesaistīties atrakcijās, spēlēs un sportiskās nodarbēs, apmeklēt smieklu un dažādu deju meistarklases un piedalīties virknē daudzveidīgu norišu. Turklāt organizatori ir izstrādājuši īpaši draudzīgu cenu politiku festivāla ieejas biļetēm.

Festivāla programma ir daudzpusīga, lai sev interesējošu nodarbi atrastu ikviens, neatkarīgi no vecuma, dzimuma vai ģimenes stāvokļa. Festivālā ‘’Ģimenes svētki’’, visas dienas garumā, piedalīsies dažādu nozaru profesionāļi– psihologi, seksologi, pedagogi, stilisti, krūts barošanas speciālisti, ģimenes psihoterapeiti, aukles, meistarklašu vadītāji un aktīvās atpūtas organizatori. Tiks aptvertas dažādas tēmas, piemēram, Žanna Dubska dalīsies ar stila padomiem, un ģimenēm kopā ar Aleksandru Pavlovu būs  būs iespēja piedzīvot stila pārvērtības. Savukārt profesore un pētniece Sarma Cakula uzstāsies ar iedvesmas lekciju ‘’Kā izaudzināt veiksmīgu bērnu’’. Apzinātās seksualitātes konsultante Redžina Laura sniegs kaisles, seksualitātes un veselības veicināšanas risinājumus. ‘’Dzīves mākslas akadēmija’’ dalīsies ar zināšanām un praksēm par laimīgu attiecību veidošanas pamatprincipiem. Par sievieti mūzu dēvētā Dimantra Antra stāstīs par apzinātās radīšanas likumsakarībām, pedagogi vadīs lekcijas par izglītības metodēm darbā ar bērniem, un dažādu nozaru profesionāļi piedāvās risinājumus un dalīsies sarunās par attiecībām, seksualitāti, kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanu, veselību un citām ģimenes dzīvē aktuālām tēmām.

Tiks piedāvāta plaša programma arī bērniem. Ikvienam būs iespēja apmeklēt radošas un izglītojošas darbnīcas, piedalīties ‘’Montesori’’ nodarbībās, salikt krāsainas koka puzles, spēlēt draudzības spēles, piedalīties konkursos, spēlēties piepūšamajās atrakcijās, un kopā ar vecākiem izkustēties Zumbā, dejot dažādu deju  meistarklasēs, atrast vismīļāko no auklītēm, no sirds izsmieties smieklu meistarklasēs, gatavot un degustēt veselīgus saldumus, un nodoties citiem vēderpriekiem, kā arī spēlēties ar patversmes ‘’Ulubele’’ četrkājainajiem draugiem un piedalīties vēl citās aizraujošās aktivitātēs. ‘’Ģimenes svētku’’ programma tiek papildināta un precizēta, lai drīzumā būtu pieejama festivāla oficiālajā mājas lapā: www.gimenessvetki.lv.

Idejas autores Annas Jankelānes sapnis ir ar festivāla palīdzību Latviju veidot par stipro ģimeņu zemi. Anna norāda: ‘’Lai izveidotu Latviju par zemi, kurā mīt stipras, laimīgas un veselas ģimenes, būtiska ir ikviena cilvēka un ģimenes loma šādas valsts veidošanā. Manuprāt, Latvijas simtgade ir piemērots brīdis, kad mēs varam vienoties kopīgā mērķī – dāvāt savai valstij stiprākas ģimenes. Pirmais brīvdabas festivāls ģimenēm ir lieliska platforma apmeklētājiem laimīgākas un kvalitatīvākas dzīves uzsākšanai vai pilnveidošanai.’’ Idejas autore norāda, ka festivāls ir atvērts dažāda veida sadarbībai– ir nepieciešami brīvprātīgie palīgi, aukles tiek aicinātas pieteikties akcijai ‘’Atrodi savu auklīti!’’, kā arī ir dažādi citi veidi, kā iesaistīties festivāla veidošanā, par kuriem informāciju var atrast ‘’Ģimenes svētku’’ mājas lapas sadaļā ‘’Informācija par dalību.’’

Brīvdabas festivāla "Ģimenes svētki" logo: Caur Latviju izvīts ģimenes spēks. Mīlestība. Cieņa un Ticība. Savukārt par festivāla himnu kļuvusi Renāra Kaupera un Kaspara Zemīša kopdarbs ‘’Esi man blakus’’. Brīvdabas festivālu “Ģimenes svētki” rīko Dzīves Mākslas Akadēmijas fonds, kas ir vadošā organizācija Latvijā izglītības jomā par likumsakarībām veiksmīgu attiecību veidošanā ar sevi, ar savu primāri ielikto dabu, ar līdzcilvēkiem un sabiedrību.

Vairāk informācijas: http://www.gimenessvetki.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Festivāls ĢIMENES SVĒTKI Se 15.09.2018 12:00 Lucavsala, Dienvidu puse
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 14 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~8h
Ieeja pasākumā: no plkst. 12:00
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: bezmaksas ieeja

GODA ĢIMENES IEEJAS BIĻETE paredzēta visai ģimenei. Lai to iegādātos, koda logā ievadiet kartes numuru

Norises vieta
Organizators
Dzīves Mākslas Akadēmijas fonds
Meijiņas, Vaives pag. Cēsu novads
Pasākumi šajā norises vietā