Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Izrāde bērniem. 'Sakse vs Ziedonis' / 'Сказки о цветах'

Sv 28.06.2020 17:30
12.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Valda uzskats,ka klasiskā mūzika un pasakas -  tas ir garlaicīgi un neinteresanti. Īpaši, ja runājam par bērniem.Bet ja nu klasika tiktu piedāvāta neparasti?
 
Latvijas Smilšu animācijas teātra kolektīvs ir nolēmis izzināt, kas ir interesantāk - Imanta Ziedoņa fantastiskās pasakas vai Annas Sakses romantiskie un noslēpumainie stāsti par ziediem. Kas jums patiktu labāk? Zilais sapņu zirgs no sapņiem vai saulespuķe, kura nepaklausīja saviem vecākiem, bet tiecās pretim mīlestībai.
 
Zīmējumi pasakām ar strauju rokas kustību veidosies jūsu acu priekšā, bet dižo komponistu mūzikas skaņās savu deju uz stikla  izdejos smiltīs.
 
Izrādi veido māksliniece un režisore Tatjana Gavriļenko, kura izmanto mūsdienīgas tehnoloģijas: smilšu dizainu, datorgrafiku un aktiera teatralizētu lasīšanu. Tas  viss kopā apvienojas aizraujošā animācijā, kuru jūs vēl neesat redzējuši.
 
Izrāde paredzēta pirmsskolas un sākumskolas bērniem.
Izrādē tiek izmantoti fragmenti no Mocarta,Čaikovska, Vivaldi, Bēthovena, Šūberta un Šopēna skaņdarbiem, tādējādi iepazīstinot  bērnus ar klasisko mūziku.
 
Smilšu animācijas izrāde - brīnišķīgas brīvdienas ģimenei.  
 
Izrāde ilgst 45 minūtes.
 
Kontakti  biļešu iegādei ar atlaidi grupām un sadarbībai programmā "Latvijas skolas soma":
+371 29 54 73 23
info@sandshow.pro
https://sandshow.pro/
Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Pārdošana apturēta Izrāde bērniem. 'Sakse vs Ziedonis' / 'Сказки о цветах' (lat.val) ApturētsApturētsIzrāde bērniem. 'Sakse vs Ziedonis' / 'Сказки о цветах' (lat.val) Izklaides un izglītības centrs KORSO Brīnumi, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pārdošana apturēta Izrāde bērniem. 'Sakse vs Ziedonis' / 'Сказки о цветах' (lat.val.) ApturētsApturētsIzrāde bērniem. 'Sakse vs Ziedonis' / 'Сказки о цветах' (lat.val.) Izklaides un izglītības centrs KORSO Brīnumi, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Loading...
Atjaunot