Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Viktora Drobiša jubilejas koncerts. Būs visi / Виктор Дробыш юбилейный концерт. Будут все

Ce 08.02.2018 19:30
Arēna Rīga
35.60 - 170.60
*Iekļaujot norises vietas apkalpošanas maksu
8. februārī Rīgā notiks Viktora Drobiša jubilejas vakars ar Krievijas estrādes zvaigžņu piedalīšanos!

Viktors Drobišs un organizatori “Grupa L” kopīgi ar TCC.EE piedāvā lielu 2018.gada muzikālo notikumu: “Viktors Drobišs – jubilejas koncerts. #Būs visi”. Grigorijs Ļeps, Nikolajs Baskovs, Kristīna Orbakaite, Elena Vaenga, Stass Pjeha, Slava, Zara, Avrams Ruso, Aleksandrs Kogans, IVAN (Saša Ivanovs), Nastasja Samburska un citi. Piedaloties orķestrim Red Square Band un Allas Duhovas baletam Todes. 8.februārī Arēnā Rīga #Būs visi.


8. februārī Arēnā Rīga KF nopelniem bagātais mākslinieks, komponists un simtiem šlāgeru autors Viktors Drobišs piedāvās unikālu svētku vakaru “Viktors Drobišs – jubilejas koncerts. #Būs visi”.

Tā unikalitāte ir tajā, ka uz Rīgu atbrauks pašas slavenākās Krievijas estrādes zvaigznes, kuras izpildījušas Viktora Drobiša rakstītās dziesmas.

Jubilejas koncerta ietvaros Arēnā Rīga izskanēs populāras un iecienītas dziesmas zvaigžņu duetu izpildījumā: Stass Pjeha un Slava – “Es un tu”, Grigorijs Ļeps un Stass Pjeha – “Viņa nav tava”, Kristīna Orbakaite un Avrams Ruso – “Mīlestība, kuras vairs nav”…. Būs arī citi dueti no pieteikto mākslinieku vidus.

Turklāt visi mākslinieki izpildīs savus pašus labākos hitus, kas kādreiz ierakstīti Drobiša vadībā un iekļauti Krievijas popmūzikas zelta kolekcijā: Avrama Ruso “Vienkārši mīlēt”, Stasa Pjeha “Plaukstas līnija” un “Par tevi”, Grigorija  Ļepsa “Es tevi nemīlu”, dziedātājas Slavas “Vientulība”, “Pastāsti man, mamma” un daudzas citas kompozīcijas.  Visām zvaigznēm akompanēs pats maestro orķestra Red Square Band pavadījumā. 
             
Koncerta “50 gadi. #Būs visi” jubilejas tūre ar panākumiem ir sākusies Maskavā, sapulcinot pilnu “VTB Ledus pili”, pēc tam pilnībā izpārdoti izskanēja koncerti Vācijas pilsētās. Vasarā Viktors Drobišs svētku vakaru vadīja uz Barklays Center skatuves Ņujorkā. PL šo radošo vakaru nosauca par visskaļāko krievu koncertu – ap 20 tūkstošiem cilvēku no visas Amerikas atlidoja uz šo notikumu.

Tajā nav nekā pārsteidzoša, jo Viktora Drobiša dziesmas zina, mīl un dzied visā pasaulē. Viņš ir daudzu dziesmu festivālu laureāts, daudzu jo daudzu mūzikas balvu un prēmiju ieguvējs (“Zelta gramofons”, “Skaņu celiņš”, “Muz TV” u.c.)

Viktors Drobišs ir bijis tādu populāru TV projektu producents, kā – “Zvaigžņu fabrika” (1.kanāls); “X-Faktors” un “Koru kari” (kanāls Rossija 2); “2 Balsis” televīzijas kanāls CTC; “Tu esi super!” NTV.

2012.gadā komponists uzrakstīja dziesmu “Party for Everybody” kolektīvam “Buranovskie babuški”, kas pārstāvēja Krieviju “Eirovīzijā” un ieņēma otro vietu. 2016.gadā “Eirovīzijā” kā Baltkrievijas pārstāvis uzstājās Drobiša aizbilstamais IVAN, kurš arī ieradīsies uz radošo vakaru Tallinā.

2018.gada 8.februārī Arēnā Rīga jūs varēsiet piedalīties “mīlestības spārnos”. Viss, kas vajadzīgs – iegādāties biļeti. Atcerieties, ka jūs gaida iecienītās zvaigznes, slaveni hiti, un, protams, visu vakaru pie klavierēm – svinību vaininieks, duetu karalis Viktors Drobišs. Nepalaidiet garām gada notikumu, šeit būs visi!

Uzmanību – Viktoram Drobišam ļoti patīk dāvināt dāvanas, tāpēc visiem, kas nopirkuši biļetes uz koncertu, ir izredzes aiziet ar vērtīgu dāvanu, bet varbūt pat aizbraukt… Sekojiet jaunumiem!

Koncerta dalībnieku sastāvs var mainīties ar organizatoru nesaistītu apstākļu dēļ
 
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Viktora Drobiša jubilejas koncerts. Būs visi / Виктор Дробыш юбилейный концерт. Будут все Ce 08.02.2018 19:30 Arēna Rīga 35.60 - 170.60
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu (ieskaitot)
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
Grupa L, SIA
Maskavas iela 450 LV - 1063 Rīga