Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Titanic LIVE / Шоу Титаник / šovs Titāniks

Ce 14.02.2019 19:00
Kinoteātris K Suns
10.00 - 15.00
Smilšu šovs Titāniks – Slavenā stāsta jaunā interpretācija un lieliska dāvana 14.februārī

Valentīndiena aicinām rīdziniekus un galvaspilsētas viesus uz romantisku notikumu, kas stāsta par Titānika pasažieru likteņiem. Šī traģiskā vēsture tiek attēlota neparastā veidā. Gleznu pēc gleznas, smilšu animācijas māksliniece Tatjana Gavriļenko reproducēs emocionālus un traģiskus atgadījumus, kas atgādina Džeimsa Kemerona oskaroto filmu “Titāniks”.

Smilšu-instrumentālais šovs “Titāniks” notiks Rīgā jau trešo reizi. Tāpat kā iepriekš, mākslinieces priekšnesums notiks klasiskā mūzika pavadījumā. Ar Rahmaņinova, Čaikovska, Hačaturjana, Sati, Šuberta melodijām, noti pēc nots, mūzika atdarinās milzīgā kuģa emocionālo atmosfēru, kura viļņojas pa okeānu pretī skumjajām beigām.

Iepriekšējais Gavriļenko koncerts radīja patiesu apbrīnu skatītājos. Šoreiz koncerts būs pildīts ar dažādiem režijas pārsteigumiem. Smiltis – materiāls ar kuru māksliniece attēlo stāstu, atklāsies ar jaunām emocijām un pieskaņām. Šo materiālu papildinās jaunā un slavenā aktiera Maksma Busela tēlojums. Sava klasiskā tēla un plastiskuma dēļ kā arī vēlmes eksperimentēt, mākslinieks veiksmīgi iejūtas galvenā varoņa lomā.

“Cilvēki neievēros līdzību ar Kemerona “Titaniku” – tā ir mūsu “Titānika” atspoguļojums - smiltīs” – atzīmē Tatjana Gavrilenko vienā intervijā.

Vienotā sinerģijā kopā ar mākslinieci un izsmalcinātu klasisko mūziku jūs kāpsiet uz sapņu kuģa klāja un skriesiet pa šīs peldošās pilsētas klājiem.

Stāsts par Titāniku acīmredzot ir par to, cik nenoteiktas un spilgtas varētu būt mūsu dzīves un īsta mīlestība, ņemot vērā laika gājumu un tā patieso traģēdiju. Tieši tāpat kā smiltis, kas jau nākamajā mirklī birst caur mākslinieces rokām, lai krātos jaunā ainavā. Tāpēc šis ir modernākais veids, ar kura palīdzību pastāstīt Titānika stāstu, kas parāda cik svarīgi un nopietni vajag skatīties uz tagadni.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Titanic LIVE / Шоу Титаник / šovs Titāniks Ce 14.02.2019 19:00 Kinoteātris K Suns 10.00 - 15.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Ieejas biļete meistarklasei neiekļauj biļeti pasākuma apmeklēšanai,  tā jāiegādājas atsevišķi!

Līdz 31.janvārim visām biļetēm piemērota 50% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!


Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h15min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:45
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Elizabetes 83/85, Rīga Rīga Latvija
Organizators
Smilšu animācijas teātris SIA
MATĪSA IELA 41 - 13 Rīga LV-1009 Rīga