Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

TANGO. ES AMOR... Orķestra TANGO SPLEEN vienīgais koncerts Baltijā

Pk 29.03.2019 19:00
Rīgas Latviešu biedrības nams
12.75 - 35.00
Argentīnas tango orķestra Tango Spleen (Itālija) vienīgais 2019. tūres koncerts Baltijā
TANGO. ES AMOR…
 

6.starptautiskā tango festivāla EL ABRAZO DE RIGA * PRIMAVERA 2019 * EDICION DE CAMPEONES * FESTIVALITO DE TANGO ietvaros

Kad? Piektdien, 2019. gada 29. martā, 19:00-20:45, ierašanās no 18:30
Kur? Rīgas Latviešu Biedrības nams, Lielā zāle, Merķeļa iela 13, Rīga
 
La Primavera. Jauns pavasaris gaisā. Saule. Plaukst daba…. Jauni izaicinājumi, ko pārvarēt. Jaunas robežas, ko šķērsot un jauni ceļojumi pasaulē. Jaunas virsotnes, ko iekarot un jauni vilinājumi, kam ļauties. Laiks iedvesmai un eksperimentiem…. Mums katram viena sava dzīve. Pārāk īsa, lai iekārtotos un paliktu, kur viss droši, izmēģināts un pārbaudīts….
Smaržo pavasaris.  Tango. Mīlestība. Neparedzamas improvizācijas...


Pilns eksperimentu, improvizācijas un negaidītu pavērsienu, tomēr vienmēr tradīcijās un vēstures mantojumā balstīts, Argentīnas tango, sakņojies 20.gs sākumā, šoreiz Rīgas auditorijai tiek piedāvāts tradicionālā Argentīnas tango orķestra Tango Spleen (Itālija) koncertā, kur savu tango improvizāciju redzējumu piedāvās četri profesionāli tango dejotāji no četrām valstīm - Skirmante Gineite (Lietuva), Margita Antonova (Latvija), Andrea Dedó (Itālija) un Akin Gokkaya (Turcija). Eksperimenti un tradīcijas, izaicinājumi un klasika…. Viņu unikālais stāsts par pavasari, tango …un mīlestību.
 
Producente - Ginta Krivma, El Abrazo Estudio del Tango Riga. Mākslinieciskā vadītāja - Margita Antonova (Latvija).
 
Koncerts divās daļās ar pārtraukumu Buenosairesas tango koncertu labākajās tradīcijās ar orķestri uz skatuves un deju priekšnesumiem gan uz skatuves, gan skatītāju zālē.
Koncerta laikā darbojas bārs un kafejnīca.
Dress  code - svinīgs.
Informācija - Tango studija El Abrazo, elabrazo.riga@gmail.com, +371 20227771.
Biļetes - https://www.bilesuserviss.lv/.
 
Tango Spleen Orquesta (Italy)

http://www.tangospleen.com/
Mariano Speranza - vokāls, piano, bombo legüero, orķestra vadība
Francesco Bruno - bandoneon
Andrea Marras - vijole
Elena Luppi - viola
Daniele Bonacini - kontrabass

 …Carlos Gardel, Astor Piazolla, Roberto Firpo? La Cumparsita? Juan y Evita Peron? Buenosairesa? Ar ko jums asociējas Argentīna?
Argentīnas tango.
Mītiem un leģendām apvīta, reizē deja, mūzika, dzeja un māksla, radusies 19. gadsimta beigās Buenosairesas (Argentīna) un Montevideo (Urugvaja) priekšpilsētās un ostas krodziņos, 20. gadsimta sākumā sāka savu ceļu pasaulē. Jau 1912. gadā Argentīnas tango mūziķi un dejotāji ar milzu panākumiem uzstājās pārpildītās Eiropas galvaspilsētu koncertzālēs – Parīzē, Berlīnē, Londonā un citur. 1913. gadā sākās Argentīnas tango slavas ceļš ASV, bet Argentīnā tango ieņēma savu vietu ne tikai klubos, bet arī Argentīnas augstākās sabiedrības elegantajās deju zālēs. No Parīzes pār Eiropu vēlās īsts tango modes vilnis - šovi, koncerti, izrādes, bāri, kafejnīcas, restorāni un atmosfērīgas deju zāles… Cauri kariem, revolūcijām, pacēlumiem un krīzēm - kopš 2009. gada 30. septembra Argentīnas tango ir iekļauts UNESCO nemateriālo kultūras mantojumu sarakstā. Šodien - Eiropā, Āzijā, Amerikā… un, protams, arī Latvijā Argentīnas tango turpina gan vienot, gan šķirt, bet noteikti - aizkustināt, bagātināt un aizraut mūs līdzi sev pasaules ceļojumā…
Papildus informācija:
Tango studija El Abrazo (www.elabrazo.lv) - + 371 20227771 vai elabrazo.riga@gmail.com

Vairāk informācijas: http://www.tangospleen.com

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
TANGO. ES AMOR... Orķestra TANGO SPLEEN vienīgais koncerts Baltijā Pk 29.03.2019 19:00 Rīgas Latviešu biedrības nams 12.75 - 35.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pieejamas biļetes ar 15% atlaidi - lai saņemtu atlaidi, pievieno grozam 4 vai vairāk biļetes ar cenu "Grupas biļete CENA".

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h45min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir
 

Norises vieta
Merķeļa iela 13 Rīga Latvija
Organizators
Dancestar, balles deju studija
Daugavgrīvas 31b Rīga LV - 1007 Rīga