Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Sanktpēterburgas Valsts ledus balets GULBJU EZERS / Государственный балет на льду Санкт-Петербурга ЛЕБЕДИНОЕ ОЗЕРО

Pk 09.02.2018 19:00
Arēna Rīga
20.60 - 40.60
*Iekļaujot norises vietas apkalpošanas maksu
Karsto cenu akcijas laikā no 16.- 18.janvārim ievadot kodu janvaris18,  visām biļetēm ar pamata cenu 25 EUR tiek piemērota 40% atlaide. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT

SKATĪTĀJU IEVĒRĪBAI

Sanktpēterburgas Valsts ledus balets (bijušais Ļeņingradas Valsts ledus balets), ko 1967. gadā dibinājis izcilais krievu horeogrāfs Konstantīns Bojarskis, ir krievu klasiskā baleta Sanktpēterburgas skolas tradīciju turpinātājs.

Tas ir pasaulē vienīgais klasiskais ledus balets, kurā apvienotas krievu klasiskā baleta skolas un daiļslidošanas tradīcijas un tas ir pielīdzināms slavenajām Maskavas Lielā teātra un Sanktpēterburgas Marijas teātra baleta trupām.

Kopš 1980. gada baleta vadītājs ir tā galvenais baletmeistars, Krievijas nopelniem bagātais mākslinieks, pasaulslavenā Marijas teātra bijušais solists Konstantīns Rassadins.

Trupā ir ap 20 slidotāju, kam piešķirts Krievijas Sporta meistara goda nosaukums par gūtajām uzvarām Viskrievijas un starptautiskajās daiļslidošanas sacensībās.

Skatītāju ievērībai tiks piedāvāts slavenais P. Čaikovska balets „Gulbju ezers”.

Pēdējo piecpadsmit gadu laikā šī izrāde ir guvusi atzinību uz labākajām ASV, Kanādas, Nīderlandes, Vācijas, Ķīnas, Dienvidkorejas, Taivānas, Grieķijas, Portugāles, Spānijas, Īrijas un daudzu citu valstu skatuvēm. Neskaitāmu valstu skatītāji alkst ieraudzīt pasaulslaveno trupu.  

Brīnumskaista mūzika, izcila horeogrāfija un daiļslidošana, pasakaini apburoša noskaņa un baleta galvenā ideja – uzticības un mīlestības pārbaudījums, no kura atkarīga izrādes varoņu dzīve un laime – tas viss ir ļāvis ledus baletam kļūt par vispāratzītu pasaules mākslas meistardarbu uz daudziem gadu desmitiem.

Tā ir izrāde visai ģimenei, nav bijis vēl neviena cilvēka, kam tā nebūtu patikusi.

Jums ir apbrīnojama iespēja pieskarties šai dižajai mākslai un gūt neaizmirstamas emocijas uz ilgu laiku.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Sanktpēterburgas Valsts ledus balets GULBJU EZERS / Государственный балет на льду Санкт-Петербурга ЛЕБЕДИНОЕ ОЗЕРО Pk 09.02.2018 19:00 Arēna Rīga 20.60 - 40.60
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Karsto cenu akcijas laikā no 16.- 18.janvārim ievadot kodu janvaris18,  visām biļetēm ar pamata cenu 25 EUR tiek piemērota 40% atlaide. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT

Zāles plāns ŠEIT


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
MAKETIKA, SIA
Aizkraukles iela 21 LV-1006 Rīga