logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Meklēt kartē
Izvēlēties periodu

GLEZNOŠANA UZ STIKLA meistarklase

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
STIKLA APGLEZNOŠANAS
meistarklases Lady Club
 
Lieliska iespēja visiem, kas vēlas izmēģināt sevi aizraujošā un neparastā mākslā - Stikla apgleznošanā. Nav nepieciešamas jebkādas iemaņas zīmēšanā, mēs iemācīsim ikvienam paņēmienus un tehnikas fantastiska rezultāta iegūšanai. Pieredzējušas pasniedzējas vadībā Jūs iemācīsieties:
•    apgleznot keramiskās flīzes un patstāvīgi spēsiet dekorēt jebkuru interjēru ar pašrocīgi veidotiem zīmējumiem;
•    gleznu zīmēšanu uz stikla. Stikla gleznu zīmēšana ir aizraujošs radošs hobijs un neparastas gleznas uz stikla izrotās gan jūsu interjēru, gan būs oriģināla dāvana tuviniekiem!
•    trauku un interjēra priekšmetu apgleznošana. Ikvienu vienkāršu stikla vāzi, glāžu komplektu vai krūzi iespējams pārvērst par īstiem mākslas darbiem, ļaujot vaļu savai fantāzijai, izmantojot specializētās krāsas un pasniedzēja vadībā apgūstot nepieciešamās tehnikas. Nedaudz pacietības un ilgus gadus veidotie darbiņi priecēs savu radītāju un būs lieliska dāvana ikvienam!
 
Meistarklasē iekļauts:
* Mākslīgā zīda audums ar apstrādātām malām;
* Krāsas, palīglīdzekļi, otas, rāmji;
* Izdales materiāli;
* Cimdi;
 
Kā arī meistarklasē ir iekļauta kafijas/ tējas pauze ar cienastu!
Pasākuma valoda: Latviešu/ Krievu - bilingvāl;
Cilvēku skaits grupā: līdz 4
Nodarbību grafiks pēc grupu veidošanās:
Sestdienās no 10:00 līdz 13:00.
Norises adrese: Kr. Valdemāra iela 14, 3 stāvs, 14 kab.
OBLIGĀTS IEPRIEKŠĒJS PIERAKSTS NODARBĪBĀS ne vēlāk, kā 24 stundas pirms ieplānotā pasākuma!
 
NB! Meistarklašu laikā tiek ievērotas visas Valsts noteiktās prasības saistītas ar COVID19 izplatības ierobežošanu un nodrošināti dezinfekcijas līdzekļi!

Lai pieteikties nodarbībām uzrakstiet savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru, izvēlēto nodarbību dienu, norādot ka iegādāta bilesuserviss biļete. Ja vēlēsieties pārcelt savu pierakstu, tas jādara vismaz 24 stundas pirms ieplānotās nodarbības. Pretēja gadījumā biļete skaitās izlietota.
 
Pierakstīties nodarbībā vai precizēt informāciju iespējams pa ē-pastu: mail@ladyclub.lv vai apmeklējot mājas lapu www.ladyclub.lv
 
LADY ART CLUB ir radošā studija, kur Jums būs iespēja aizraujoši pavadīt savu laiku labā kompānijā, kā arī iegūt jaunas zināšanas un iemaņas rīkotajās radošajām meistarklasēs un radošao nodarbību kursos!
 

Vairāk informācijas: http://ladyclub.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot