Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

FILIPS KIRKOROVS LIEPĀJĀ / ФИЛИПП КИРКОРОВ В ЛИЕПАЕ

Ot 27.03.2018 20:00
Liepājas Olimpiskais centrs ARĒNA
32.00 - 100.00
Vairāk kā 100 pilsētas, miljons skatītāju, bezprecedenta jubilejas koncertu sērija Krievijas šovbiznesā. Vērienīgā Filipa Kirkorova šova "Es" koncertturneja turpinās! Unikālais, super tehnoloģijās balstītais priekšnesums, kas tapis sadarbībā ar pasaulslaveno "Cirque du Soleil" režisoru Franko Dragoni, 27.martā tiks rādīts uz Liepājas Olimpiskā Centra skatuves.

Horeogrāfiju priekšnesumam veidoja Tonijs Testa, kas strādājis ar leģendāro Kailjas Minogas šovu "Aphrodite". Kostīmus dziedātājam radīja gan Krievijas augstās modes metrs Valentīns Judaškins, gan Itālijas modes nama Dolce & Gabbana pārstāvji, gan slavenais Amerikas dizaineris Gregs Laurens.

Sapnis par sadarbību ar slaveno režisoru Filipam Kirkorovam radies pirms vairākiem gadiem, kad viņš Lasvegasā apmeklējis dziedātājas Selīnas Dionas brīnišķīgo šovu “A New Day”, kuras režisors bija Franko Dragone.

Franko Dragone ir burvis, kura vīzija un fantāzijas radīja dzīvo klasiku -  Cirque du Soleil priekšnesumus “MYSTERE” un “O”, ka arī citus šovus, kas jau ilgus gadus skatāmi prestižākajās zālēs visā pasaulē no Arābu Emirātiem līdz Lasvegasai, no Neapoles līdz Makao.

Šovs “Es” ir divu spilgtu zvaigžņu - Dziedātāja un Režisora vairāku gadu kopdarba rezultāts. Šajā kopīgajā daiļradē, priekā un pārdzīvojumos, vienotībā un pretstatos Filips Kirkorovs un Franko Dragone atklāj jaunus horizontus. Atklāj sevi no jauna. Atklāj to mums – skatītājiem.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/youareevents.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
FILIPS KIRKOROVS LIEPĀJĀ / ФИЛИПП КИРКОРОВ В ЛИЕПАЕ Ot 27.03.2018 20:00 Liepājas Olimpiskais centrs ARĒNA 32.00 - 100.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pieejamas biļetes ar 20% atlaidi - lai saņemtu atlaidi, pievieno grozam 5 vai vairāk biļetes ar cenu "Biļete ar 20% atlaidi. CENA". Atlaide piemērojas tikai koncerta biļetēm!

Pasākumu drīkst apmeklēt:
no 4 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Brīvības iela 39 Liepāja Latvija
Organizators
YOU ARE events agency, SIA
Baltijas iela 9-43 LV-3400 Liepāja