Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

DRIFT KING OF RIGA 2019

Se 03.08.2019 14:00
Biķernieku kompleksā sporta bāze
10.00 - 20.00
Biļešu informācija - BIĻEŠU CENAS
• TRIBĪŅU BIĻETE IEPRIEKŠPĀRDOŠANĀ MAKSĀ 20 EUR
• BĒRNIEM LĪDZ 10 GV (NEIESKAITOT) IEEJA BEZ MAKSAS, NEAIZŅEMOT ATSEVIŠĶU VIETU TRIBĪNĒS, JA AIZŅEM ATSEVIŠĶU VIETU JĀIEGĀDĀJAS JAUNIEŠU BIĻETE PA 10 EUR
• DALĪBNIEKU PARKA BIĻETE IEPRIEKŠPĀRDOŠANĀ IZPĀRDOTS
• VIP BIĻETE IZPĀRDOTS
• JAUNIEŠIEM NO 10-16 GV (NEISKAITOT) TRIBĪŅU BIĻETE 10 EUR
 
Tribīņu biļete - Galvenās Biķernieku tribīnes A un B, skatītājiem pārredzama lielākā daļa trases, papildus ekrāns, lai var redzēt visu sacensību trasi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Tribīnei blakus atrodas arī bērnu zona, un dažādu aktivitāšu zona. Tribīnē sēdvietas nav numurētas, bet ir limitēts skaits.
 
Dalībnieku parka biļete - ietver piekļuvi dalībnieku parkam visas dienas garumā, iespēju iziet ārā no sacensībām un atgriezties. Dalībnieku parkā ir iespēja piekļūt dalībnieku boksiem visas dienas garumā, darbosies bērnu izklaides laukums. Dalībnieku parkā skatītāju ērtībai tiks uzstādīta arī neliela tribīne, vietas nenummurētas.Ar dalībnieku parka biļeti iespējams arī vērot driftu no B tribīnes skatītāju pusē.
 
VIP biļete - Ietver ieeju dalībnieku parkā, ieeju atsevišķā VIP zonā. Iespēju ieziet ārā no pasākuma un atgriezties. VIP tribīnē dalībnieku parkā, sēdvietas nav numurētas, bet ir katram paredzēta sēdvieta. Ietver uzkodas un dzērienus. No VIP tribīnes būs iespējams redzēt lielāko daļu trases, un papildus pārējo daļu uz ekrāna. VIP biļetes ir limitēts skaits. VIP biļešu īpašniekiem iespējams apmeklēt arī citas zonas.
 

Vairāk informācijas: http://WWW.DRIFTKINGOFRIGA.COM

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
DRIFT KING OF RIGA 2019 Se 03.08.2019 14:00 Biķernieku kompleksā sporta bāze 10.00 - 20.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Biļete ir derīga arī 02.08.2019.!

Bērniem (10 - 16g.v.)  biļete par samazinātu cenu (pie ieejas būs jāuzrāda personas apliecinošs dokuments).

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 10 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~6h
Ieeja pasākumā: no plkst. 09:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: bezmaksas

• Tribīņu biļete - Galvenā Biķernieku tribīne, skatītājiem pārredzama lielākā daļa trases, papildus ekrāns, lai var redzēt visu sacensību trasi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Tribīnei blakus atrodas arī bērnu zona, un dažādu aktivitāšu zona. Tribīnē sēdvietas nav numurētas, bet ir limitēts skaits.
 
• Dalībnieku parka biļete - ietver piekļuvi dalībnieku parkam visas dienas garumā, iespēju iziet ārā no sacensībām un atgriezties. Dalībnieku parkā ir iespēja piekļūt dalībnieku boksiem visas dienas garumā, darbosies bērnu izklaides laukums.Dalībnieku parkā skatītāju ērtībai tiks uzstādīta tribīne, vietas nenummurētas.
 
• VIP biļete - Ietver ieeju dalībnieku parkā, ieeju atsevišķā VIP zonā. Iespēju ieziet ārā no pasākuma un atgriezties. VIP tribīnē dalībnieku parkā, sēdvietas nav numurētas. Uzkodas un dzērienus. No VIP tribīnes būs iespējams redzēt lielāko daļu trases, un papildus pārējo daļu uz ekrāna. VIP biļetes ir limitēts skaits.VIP biļešu īpašniekiem iespējams apmeklēt arī citas zonas.
Norises vieta
Organizators
SIA EVENT MASTERS
Pļavmalas Ropaži LV-2135 Ropažu nov.
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt NEZ DRIFT RIGA 2019 NEZ DRIFT RIGA 2019 Biķernieku kompleksā sporta bāze, Latvija 5.40 - 10.80
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!