Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

BEST SHOW 2018 / Starptautiskais horeogrāfijas konkurss / International choreographers competition

Ot 01.05.2018 16:30
Studio 69
15.00
Labākie deju priekšnesumi – 1. maijā!

1. maijā „Studio69” koncerthallē norisināsies visspožāko deju priekšnesumu konkurss International Choreographers Competition «BEST SHOW» 2018, kas pulcēs uz vienas skatuves vislabākos dalībniekus no Latvijas un ārzemēs.

Konkursā piedalīsies īpaši uzaicināti viesi, tai skaitā atpazīstami Latvijas skatuves mākslinieki. Vieni no tiem ir populārāka grupa "Bermudu Divstūris", kuri uzstāsies ar horeogrāfa Alex Snickers īpaši veidotu deju šovu, kurā uz skatuves kopā ar grupu kāps dejotāji no "Special For Ladies", "Jurmala Dance Center" un "DOZA" deju studijām.

Vakara kulminācijā uz skatuves varēsiet sagaidīt īpašo pārsteigumu no konkursa žūrijas dalībniekiem: TV-projekta "Танцы на ТНТ" zvaigznes Dmitry Bonchinche (BLR), Katya "Barracuda"(BLR/EST), kā arī Latvijas dejotājiem un horeogrāfiem, kas pārstāv VOGUE kultūru, tai skaitā vienas no konkursa organizatoriem Anastasijas Vorkunkovas.
Bērnus un vecākus arī sagaida pārsteigums - speciālais Transformer Show!

"BEST SHOW" ir neierobežotu deju stilu un novirzienu konkurss. Uz vienas skatuves apvienosies visi iespējamie deju žanri, lai sacenstos par titulu "BEST SHOW 2018". Unikālais deju priekšnesums "LED Dance Show" no TMK Production projekta, kur tiek izmantoti speciāli diožu gaismas tērpi, izceļas dalībnieku sarakstā kā viens no mūsdienu šovu industrijas jaunumiem.

Konkursu vērtēs titulēti dejotāji-horeogrāfi, Lielās skatuves mākslinieki, kā arī sabiedrībā pazīstamas personas un Latvijas pašu ietekmīgāko masmēdiju pārstāvji. Vērtēšanas kritēriju pamatjēdziens būs: Tehniskais, Deju, Šovs.

- Latvijā notiek daudz deju konkursu, kas ir diezgan labā līmenī. Mēs gribam organizēt nepierastu, ejot „garām” visiem noteikumiem un deju konkursu standartiem, apvienojot uz vienas skatuves visus deju žanrus, lai izveidotu skatītājiem krāšņa deju šova svētku atmosfēru! – saka viens no konkursa BEST SHOW organizātoriem – Vjačeslavs Hirnijs, vairāk zināms Latvijā kā “SanSay”.

- BEST SHOW ir ne tikai visskaistākais un visspilgtākais deju notikums Baltijā, bet arī platforma ar visdažādākajām tehniskajām iespējam, lai jebkura deju žanra horeogrāfs varētu realizēt savas visdrosmīgākās idejas! - saka BEST SHOW konkursa līdzorganizatore - Anastasija Vorkunkova.

Sagaidam dalībniekus no Latvijas,  Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Vācijas, Norvēģijas, Polijas, Anglijas, Krievijas, Baltkrievijas

Web-site: www.bestshow.lv
Facebook: https://www.facebook.com/bestshow.lv/
Event on facebook: https://www.facebook.com/events/890541831114000/
PROMO VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=9oxmVEIbqV4

Vieta: koncerthalle „STUDIO 69 - CONCERT HALL” /Rīga, Tērbatas iela 73
E-mail: info@bestshow.lv, Tālr: +371 29-876-292
Mājas lapa: www.bestshow.lv

Vairāk informācijas: http://www.bestshow.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
BEST SHOW 2018 / Starptautiskais horeogrāfijas konkurss / International choreographers competition Ot 01.05.2018 16:30 Studio 69 15.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~4h
Ieeja pasākumā: no plkst. 16:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Terbatas 73 Rīga Latvija
Organizators
Best Show, SIA
Dzeņu iela 9-25 LV-1021 Rīga