Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Bērnu izrāde: Ну, погоди! / Pagaidi tikai! (Nu, pogodi!)

Pk 01.03.2019 19:00
Teātra nams Jūras vārti
10.00 - 17.00
Bērnu izrāde: Ну, погоди! / Pagaidi tikai! (Nu, pogodi!)

Daudzu paaudžu mīlētie Zaķis  un Vilks no multfilmas "Nu, pogodi" atdzims uz skatuves. 1.martā, Teātra Namā “Jūras Vārti” būs skatāma, pēc leģendārās multfilmas motīviem veidota, šova pirmizrāde!  "Nu, pogodi" ir spilgta, interaktīva, licencēta izrāde ar krāsainām dekorācijām, dejām un, protams, ikviena skatītāja mīļāko mūzika!

2019. gadā kulta multfilma "Nu, pogodi!" atzīmēs savu 50. gadadienu. Tomēr, saskaņā ar statistiku, šis animācijas šedevrs joprojām ir viens no skatītāju mīlētākajiem animācijas seriālie, un pārliecinoši apsteidz šī brīža modernos animācijas seriālus. Vai iepriekš Zaķi un Vilku esat redzējuši tikai televizora ekrānā? Tagad leģendārie multfilmas varoņi burtiski dzīvo uz skatuves! Izrādē pirmo reizi tiks demonstrēts unikāls izstrādājums - "dzīvas" lielizmēra animācijas lelles. Varoņi izrāda emocijas, miršķina acis un dzied visu iemīļotās dziesmas.
Saskaņā ar izrādes sižetu, Vilks ar skaudību vēro Zaķa laimīgo dzīvi un izdomā kārtējo nelietību. Tā kā tikt galā vienatnē viņš nevar, viņš ir gatavs apvienoties ar ļaunajiem spēkiem. Spēlei pieslēdzās Baba Jaga, kura ir gatava palīdzēt Vilkam. Viņa piedāvā viņam abpusēji izdevīgu, viltīgu vienošanos, kurā katrs saņems savu - Baba Jaga tiks pie ilgi gaidīta dārguma, bet Vilks varēs iznīcināt Zaķi un viņa apdāvinātos un talantīgos draugus – divas operas Cūciņas, burvju Kaķi,  karstasinīgo kalnu dejotāju Auna, stipro Hipopotama, kā arī dziedošo suņu ansambli un trīs vistiņas, kuras cenšas dejot dīķa baletu.
Vai ļaunie spēki īstenos savus nodomus? Vai Vilks atnesīs Babai Jagai viņas ilgi gaidīto bagātību? To visu jūs uzzināsiet, tikai piedaloties mūsu interaktīvajā izrādē. Jūs gaidā aizraujošs komēdijas stāsts, satriecošas dekorācijas, daudz deju un visu iecienīta mūzika, leģendārie priekšnesumi mūsdienu interpretācijā, kā arī interaktīvie varoņi zālē, aizraujošs kvests, kas iekļauts izrādes sižetā.

Bērniem līdz 5 gadu vecumam ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu.

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/youareevents.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Bērnu izrāde: Ну, погоди! / Pagaidi tikai! (Nu, pogodi!) Pk 01.03.2019 19:00 Teātra nams Jūras vārti 10.00 - 17.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 2 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 4 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Karlīnes iela 40 Ventspils Latvija
Organizators
YOU ARE events agency, SIA
Baltijas iela 9-43 LV-3414 Liepāja
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā