Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ATCELTS - MIMIRICHI KLAUNU TEĀTRIS. BEST OF THE BEST / MIMIRICHI клоун театр. BEST OF THE BEST

Ce 21.02.2019 19:00
Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle
Informējam, ka pasākums MIMIRICHI KLAUNU TEĀTRIS. BEST OF THE BEST, kurš tika paredzēts 21.02.19., plkst. 19:00, Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē TIEK ATCELTS!

Naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEIT. Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lvAizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasē.

Pieteikumus naudas saņemšanai par biļetēm, var iesniegt līdz 07.03.2019.

Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!
 


Plastiskās komēdijas Klaunu teātris “MIMIRIČI" pirmo reizi Liepājā!
 
 Plastiskās komēdijas teātris "MIMIRIČI" ir ieguvis pasaules atzinību viesojoties un sniedzot koncertus Eiropā, Dienvidamerikā, Japānā, Vācijā un citās valstīs. Un tagad dodas lielajā tūrē uz visām Baltijas valstīm.
Aicinam Jūs nokļūt bērnībā un lieliski pavadīt laiku kopā ar visu ģimeni! Skatītājus sagaida spilgts šovs un daudz pārsteigumu - klauni no skatuves kontaktēsies ar skatītājiem. Gan bērni, gan pieaugušie būs pārsteigti!

Izrādes varoņi – īstie brīnumdari, uz skatuves strādā ne tikai izpildot dažādus klaunu paņēmienus un rādot savu neizsmeļamo fantāziju, bet liek arī priecāties par dzīvi, smieties, aizdomāties par mūžīgi aktuālajiem jautājumiem par labo un ļauno. Skatītāji jūtas kā daļa no priekšnesuma un skumst, kad tas ir galā. Viņi vēlas, lai izrāde turpinātos. Avīze "The Guardian" rakstīja, ka "Ukrainas klaunu šovs piedāvā pašas laimīgākās 90 minūtes"!

"BEST OF THE BEST" - ir izrāde bez valodas barjeras. Tieši tāpēc izrāde ceļo pa pasauli sajūsminot un iedvesmojot gan pieaugušos, gan bērnus. Trūkst vārdu! Tikai emocijas!

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/youareevents.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ATCELTS - MIMIRICHI KLAUNU TEĀTRIS. BEST OF THE BEST / MIMIRICHI клоун театр. BEST OF THE BEST Ce 21.02.2019 19:00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 2gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 4 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat ka:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• Jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.  

 

Norises vieta
Organizators
YOU ARE events agency, SIA
Baltijas iela 9-43 LV-3414 Liepāja
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā