Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Rīgas cirks piedāvā: koncertizrāde ROBEŽAS ar Arvo Perta mūziku

Ot 10.04.2018 19:00
ZUZEUM
11.05 - 20.00
Akadēmiskās mūzikas un laikmetīgā cirka sinerģija koncertizrādē “Robežas”

Izrāde “Robežas”/Confines ir igauņu gaisa akrobātes Grētes Grosas (Grete Gross) un latviešu mūziķu Ērika Kiršfelda, Venta Zilberta kopdarbs. Izrādē Grēte Grosa ar un caur savu dzeju, gaisa akrobātiku, vizuālās mākslas elementiem un izcilā igauņu komponista Arvo Perta (Arvo Pärt) mūziku runā par sevis meklējumiem, ceļu uz sevis pieņemšanu un mīlēšanu.  Slāni pa slānim nolobot apkārtējo čaulu un ieskatoties dziļumā, atklājas patiesais skaistums, ko nomācis kauns, sāpes un dusmas. Uz baltā audekla parādās krāsas, kas līdz šim slēptas, gaisā atskan vārdi, kas līdz šim izteikti vien čukstus, – tabula rasa piepildās ar visām dzīves krāsām.
2016. gadā “Robežas” tika nominētas Igaunijas teātra balvai kategorijā United Performance Art. Izrādes līdzproducenti: festivāls “Sansusī”, (Latvija), Cirkör LAB (Zviedrija), Jatka 78 (Čehija).

Grēte Grosa tic – ja kādam ir dota iespēja būt uz skatuves un runāt, tad tas jāizmanto ar jēgu. Un viņa vēlas runāt par nozīmīgām lietām, ne vien izklaidēt.
Ar gaisa akrobātiku Grēte aizraujas jau kopš bērnības – vispirms viņa 9 gadus mācījās cirka studijā Folie Tallinā, bet 2015. gadā ieguva augstāko izglītību SaSak Circus skolā Somijā, specializējoties gaisa akrobātikā.
Kopš augstskolas beigšanas māksliniece strādājusi ar vairākām starptautiskām cirka trupām Igaunijā un Somijā (Big Wolf Company, Mago, Stunt Theatre Kajakas), kā arī guvusi atzinību kā solo māksliniece.

10. aprīlī izrādi “Robežas” ir iespēja redzēt unikālā sastāvā, jo tikai Rīgā to pavadīs atzīti klasiskās mūzikas izpildītāji – čellists Ēriks Kiršfelds un pianists Ventis Zilberts.

Ēriks Kiršfelds ir Liepājas Simfoniskā orķestra čellu grupas koncertmeistars, bijis ilggadējs Kremerata Baltica čellu grupas koncertmeistars un regulāri spēlē Sinfonietta Amsterdam.
2009. gadā Ēriks Kiršfelds ieguva Latvijas Lielo mūzikas balvu 2009 par izcilu darbu ansamblī.
Ventis Zilberts ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Klavieru, kā arī Kameransambļa un klavierpavadījuma katedras profesors. Viņš sadarbojoties ar apmēram 100 vokālistiem un instrumentālistiem, radio studijā ieskaņojis vairāk nekā 900 kompozīciju.

Izrāde “Robežas” notiks otrdien, 10. aprīlī plkst. 19.00 mākslas centrā ZUZEUM, Lāčplēša ielā 101, Rīgā.
Izrādes garums: 40 minūtes.
Ieteicamais skatītāju vecums: 10+
Sēdvietas nav numurētas.

www.cirks.lv
facebook.com/VSIARigascirks
Twitter: VSIArigascirks
Instagram: VSIArigascirks
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Rīgas cirks piedāvā: koncertizrāde ROBEŽAS ar Arvo Perta mūziku Ot 10.04.2018 19:00 ZUZEUM 11.05 - 20.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
BIĻEŠU SKAITAM SARŪKOT, CENAS PAAUGSTINĀS. VIETAS ZĀLĒ NAV NUMURĒTAS!

Skolēniem, studentiem, pensionāriem un 1., 2.grupas invalīdiem 10% atlaide, Rīgas cirka skolas abonementa īpašniekiem 15% atlaide. (Atlaide darbojas, pie ieejas uzrādot apliecību!)


Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.


Pasākumu drīkst apmeklēt: no 10 gadu vecuma
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~40min
Ieeja pasākumā: 30 min pirms sākuma
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir, 10%
Norises vieta
Lāčplēša iela 101 Rīga Latvija
Organizators
Rīgas cirks VSIA
Rīgas cirks VSIA
Merķeļa iela 4 LV-1050 Rīga