Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Rīgas cirks piedāvā: Duo Homeles Moreles CITRONI UN MEDUS

Ce 12.04.2018 19:00
Zirgu Pasts
6.80 - 12.00
Cirka dienās izrāde bērniem!

Izrāde “Citroni un medus” ir aizkustinošs un brīžiem dauzonīgs stāsts par draudzību, priekiem, skumjām un ikdienišķām dzīves situācijām, kas parāda, ka katrā dzīves nopietnībā var saskatīt prieku un spēli. Kad puisim ir labs un draudzīgs noskaņojums, tad meitenei nav. Un otrādi! Tomēr ir brīži, kad saprašanās ir iespējama —  tāpat kā ir iespējams salto, dziedāšana, stāvot otram uz pleciem, un prasme veikli noķert krītošu puķupodu. Cirks ir prieks un brīnums, un kāpēc lai tāda nebūtu arī dzīve un attiecības!
Izrāde tapusi projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros un paredzēta sākumskolas un pamatskolas vecuma bērniem.

Autori un izpildītāji: Duo Homeles Moreles (Grēte Grosa (Igaunija) un Juha-Mati Eskelinens (Somija))
Producenti: VSIA “Rīgas cirks”, Laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivāls “Re Rīga!”

Grēte Grosa (Grete Gross) tic – ja kādam ir dota iespēja būt uz skatuves un runāt, tad tas jāizmanto ar jēgu. Un viņa vēlas runāt par nozīmīgām lietām, ne vien izklaidēt. Izrādei “Citroni un medus” viņa iedvesmu meklējusi savā pieredzē, domājot par to, kā pieaugt, bet nepazaudēt aizrautību ar dzīvi, pat tad, kad jāsaskaras ar grūtībām vai kad ceļa biedrs kļuvis apnicīgs un nogurdinošs.
Jau kopš bērnības Grēte aizraujas ar gaisa akrobātiku – vispirms viņa 9 gadus mācījās cirka studijā Folie Tallinā, bet 2015. gadā ieguva augstāko izglītību SaSak Circus skolā Somijā, specializējoties gaisa akrobātikā.
Kopš augstskolas beigšanas māksliniece strādājusi ar vairākām starptautiskām cirka trupām Igaunijā un Somijā (Big Wolf Company, Mago, Stunt Theatre Kajakas), kā arī guvusi atzinību kā solo māksliniece.

Juha Mati Eskelinens (Juha-Matti Eskelinen) ir cirka mākslinieks no Somijas. Viņš pabeidzis SaSak Circus augstskolu Somijā, specializējoties grīdas akrobātikā un akrobātikā ar ķīniešu kārti. Pirms iestāšanās šajā skolā Juha nodarbojās ar parkūru un sporta dejām. Juha-Mati ir strādājis ar vairākām starptautiskām kompānijām (Cirque de Puces, Schüü) un kā solo mākslinieks.

Izrāde “Citroni un medus” notiks ceturtdien, 12. aprīlī plkst. 19.00 LKA Teātra mājā Zirgu pasts, Dzirnavu ielā 46, Rīgā.
Izrādes garums: 30 minūtes
Ieteicamais skatītāju vecums: 4–13 gadi
Sēdvietas nav numurētas.

www.cirks.lv
facebook.com/VSIARigascirks
Twitter: VSIArigascirks
Instagram: VSIArigascirks
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Rīgas cirks piedāvā: Duo Homeles Moreles CITRONI UN MEDUS Ce 12.04.2018 19:00 Zirgu Pasts 6.80 - 12.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
BIĻEŠU SKAITAM SARŪKOT, CENAS PAAUGSTINĀS. VIETAS ZĀLĒ NAV NUMURĒTAS!

Skolēniem, studentiem, pensionāriem un 1., 2.grupas invalīdiem 10% atlaide, Rīgas cirka skolas abonementa īpašniekiem 15% atlaide. (Atlaide darbojas, pie ieejas uzrādot apliecību!)


Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.


Pasākumu drīkst apmeklēt: no 3 gadu vecuma
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~30min
Ieeja pasākumā: 30 min pirms sākuma
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir, 10%
Norises vieta
Dzirnavu iela 46 Rīga Latvija
Organizators
Rīgas cirks VSIA
Rīgas cirks VSIA
Merķeļa iela 4 LV-1050 Rīga