Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

KOMPANI GIRAFF (Zviedrija) cirka izrāde bērniem KRUSTĀM ŠĶĒRSĀM

Se 10.03.2018 11:00
ZUZEUM
8.50 - 30.00
“Krustām šķērsām” – Rīgas cirka izrāde pašiem mazākajiem skatītājiem!

Rīgas cirks sezonas turpinājumā piedāvā izrādi pašiem mazākajiem skatītājiem – bērniem. Ar izrādi “Krustām šķērsām” Rīgā viesosies zviedru cirka apvienība “Kompani Giraff”.

Šis nav parasts stāsts, bet gan spēle ar skatītāju iztēli, taču, lai to iedarbinātu, māksliniekiem jāliek lietā akrobātika, spēles un nedaudz arī burvestība.

Divi cirka mākslinieki uz skatuves rada dzīvās skulptūras, savukārt nedzīviem priekšmetiem, piemēram, spainim un slotai, viņi liek “atdzīvoties”. Lai to panāktu, nepieciešama liela koncentrēšanās un pat maģija. Brīžiem mākslinieki paši ir pārsteigti – kur viņi atrodas? Varbūt iekšā milzīgā krāsu spainī? Slepenajā istabā? Vai apburtā mežā? Iztēle dod iespēju no nekurienes nokļūt “kaut kurienē” un visparastākajās lietās ieraudzīt neparasto.

Izrāde “Krustām škērsām” (Tvärslöjd) tapusi 2015. gadā un ar panākumiem izrādīta ne tikai Zviedrijā, bet daudzviet Eiropā un citur pasaulē, piemēram, Ķīnā. 

Izrādes veidotāji – “Kompani Giraff” ir Stokholmā mītoša laikmetīgā cirka apvienība, kuras darba pamatā ir aizrautība ar kustību, dzeju un maģiju. Izrādē “Krustām šķērsām” piedalās cirka mākslinieki, kas ir īsti meistari tādās disciplīnās kā stāvēšana uz rokām, žonglēšana un akrobātika.

Dženija Sodu (Jenny Soddu) ir akrobāte, kura savā radošajā darbībā meklē iespējas, kā apvienot objektu manipulāciju ar stāvēšanu uz rokām. Viņa izmanto klauniem raksturīgo naivo un brīvo izteiksmes veidu, ko arī šoreiz redzēsim uz skatuves. Iespējams, Dženija ir vienīgā Zviedrijas māksliniece, kurai ir cirka studiju bakalaura un klaunādes maģistra grāds. Šīs zināšanas un arī agrākā pieredze vingrošanā un dedzīgā aizrautība ar dažādiem fiziskiem trikiem devusi iespēju māksliniecei strādāt ar visdažādākajām auditorijām un dažādākā formāta izrādēm visā pasaulē.

Džuljeta Birkelande (Julietta Birkeland) mācās cirku jau kopš 15 gadu vecuma: sākumā Stokholmā, tad Parīzē, bet vēlāk Briselē. Kopš studiju pabeigšanas 2012. gadā māksliniece uzstājusies daudzviet pasaulē gan kā gaisa akrobāte, gan kā žongliere. 

Izrāde notiks sestdien, 10. martā plkst. 11.00 un 15.00 mākslas centrā ZUZEUM, Lāčplēša ielā 101, Rīgā.
Izrādes garums: 30 minūtes.
Ieteicamais skatītāju vecums: bērnudārza un sākumskolas vecuma audzēkņi, sākot no 3 gadiem. 
Izrādē netiek izmantota sarunvaloda.
Sēdvietas nav numurētas.

Apmeklētāji aicināti ierasties ZUZEUM pusstundu agrāk: mazie skatītāji, viņu lielākie brāļi un māsas, kā arī vecāki varēs ar rotaļu palīdzību izzināt maģisko cirka pasauli un izpaust iztēli, darbojoties ar GIGI lielizmēra rotaļklučiem.

www.cirks.lv
facebook.com/VSIARigascirks
Twitter: VSIA_rigascirks
Instagram: vsia_rigascirks
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Ģimenes biļetes pieejamas ierobežotā skaitā!
Pieejamas grupas biļetes ar atlaidi 15%, ja grozam pievienotas 12 (divpadsmit) biļetes.

Pasākumu drīkst apmeklēt:
no 1 gadu vecuma
Bezmaksas ieeja: līdz 3 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~30min
Ieeja pasākumā: 30 min pirms pasākuma sākuma
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Lāčplēša iela 101 Rīga Latvija
Organizators
Rīgas cirks VSIA
Rīgas cirks VSIA
Merķeļa iela 4 LV-1050 Rīga