logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ATMIŅA / ПАМЯТЬ

Se 25.09.2021 16:00
Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
8.64
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
 
ATMIŅA
Memoria,
Kolumbija, Ķīna, Francija, Lielbritānija, Vācija, Meksika, Taizeme, 2021, 136 min
Režisors: Apičatpongs Vīrasetakuls
Lomās: Tilda Svintone, Daniels Himeness Kačo, Žanna Balibara, Huans Pablo Urrego
 
Oriģinālvaloda: spāņu, angļu
Filmas tulkojums tiek nodrošināts JŪSU audio austiņās* latviešu un krievu valodā

*Lai dzirdētu tulkojumu, ir nepieciešami spraudņi, kurus Jūs varat saņemt par 1€ ķīlu. Pēc seansa beigām, atdodot spraudni, saņemsiet 1€ atpakaļ pie izejas no skatītaju zāles.
 
2021. GADA KANNU KINOFESTIVĀLA ŽŪRIJAS BALVA
 
Visam šajā pasaulē ir balss, atbalss un atmiņa. Lapotņu šalkas vējā, ūdens šļaksti, taureņa spārnu trīsas vai kukaiņu čabēšana zālē, pērkonduna mākoņos, zemes dzīļu dārdi, putnu treļļi vai zvēru rēkoņa. Parasti mēs šo ieskaujošo akustisko realitāti pat nemanām. Līdz brīdim, kad notiek kas negaidīts, un tad…
 
Lai apciemotu māsu, Džesika no aukstās Skotijas dodas eksotiskā ceļojumā uz Amazones džungļiem Kolumbijā. Šis necilais iemesls varētu šķist visnotaļ izklaidējošs retu orhideju šķirņu audzētājai, tomēr privātais ģimenes brauciens izvēršas aizraujošā piedzīvojumā, intriģējot ar mīklainiem atgadījumiem un niansēm.  
 
Kādu nakti Džesika pamostas no dīvaina skaņu trieciena – dobja, spēcīga un biedējoša. Pēc tā viņas dzīve kļūst par satraucošām un neizskaidrojamām zīmēm piesētu ceļu. Sieviete cenšas atklāt cēloni un avotu destruktīvajām skaņām, kas viņu vajā, bet tikai arvien dziļāk ieslīgst mistiskajās halucinācijās.
 
Jūs atceraties – visam ir sava balss. Ieklausieties esamības neskaidrajos čukstos, pagātnes un tagadnes klusajās nopūtās, bezgalīgajā Visuma skaņu atmiņā. To var saklausīt, ir tikai jāpacenšas.
 
“Atmiņa” ir noslēpumains reālistiski mistisks šedevrs, viena no sirreālākajām un dīvainākajām beidzamo gadu filmām. Izaicinoši skaists un emocionāli eksaltēts kino, kas pārsteidz gan ar vizuāli satriecošu formu, gan ar režijas bezbailīgo risinājumu.
 
Jutekliska, dvēseliska, apcerīga un meditatīva filma, kas piesātināta ar atsaucēm uz dzenbudisma filozofiju un visu, par ko snobi sinefili mīl festivālu kino.
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
ATMIŅA / ПАМЯТЬ Se 25.09.2021 16:00 Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE 8.64
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai, pasākums tiks rīkots pēc zaļā drošības līmeņa un to var apmeklēt TIKAI vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, tai skaitā bērni, kuri ir vakcinēti (no 12 gadu vecuma) vai pārslimojuši Covid- 19 infekciju.
Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.
 
Filmas demonstrēs oriģinālvalodā.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Oriģinālvaloda: spāņu, angļu
Filmas tulkojums tiek nodrošināts JŪSU audio austiņās*: latviešu un krievu valodā
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~136min
Ieeja pasākumā: 15 min pirms filmas sākuma
 

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Kino Splendid Palace
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Festivālu aģentūra BALTIJAS PĒRLE, biedrība
Krišjāņa Barona iela 25-18 LV-1011 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40008254376
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Izpārdots KAS ATGADĪJIES SENTROPĒZĀ / ЧТО СЛУЧИЛОСЬ В СЕН -ТРОПЕ IzpārdotsIzpārdotsKAS ATGADĪJIES SENTROPĒZĀ / ЧТО СЛУЧИЛОСЬ В СЕН -ТРОПЕ Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots PETROVI AR GRIPU UN AP TO / ПЕТРОВЫ В ГРИППЕ И ВОКРУГ НЕГО IzpārdotsIzpārdotsPETROVI AR GRIPU UN AP TO / ПЕТРОВЫ В ГРИППЕ И ВОКРУГ НЕГО Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots SPOŽAJĀ SAULĒ / НА ЯРКОМ СОЛНЦЕ IzpārdotsIzpārdotsSPOŽAJĀ SAULĒ / НА ЯРКОМ СОЛНЦЕ Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt CILVĒKA BALSS / ЧЕЛОВЕЧЕСКИЙ ГОЛОС PopulārsPopulārsCILVĒKA BALSS / ЧЕЛОВЕЧЕСКИЙ ГОЛОС Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija 8.10
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt PARKETS / ПАРКЕТ PopulārsPopulārsPARKETS / ПАРКЕТ Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE, Latvija 8.10
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!