Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

TANGO DE BUENOS AIRES. El Cachivache Quinteto pasaules tūre

Se 07.04.2018 21:00
Rīgas Latviešu biedrības nams
15.00 - 45.00
Karsto cenu akcijas laikā no 13.- 15.februārim ievadot kodu februaris18,  pirmajām 50 biļetēm tiek piemērota 50% atlaide no pamata cenas. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT

Argentīnas tango orķestris El Cachivache Quinteto
TANGO DE BUENOS AIRES
10 GADU JUBILEJAS PASAULES TŪRES KONCERTS

…no Buenosairesas ielām, parkiem un ostas krodziņiem līdz pasaules metropoļu nozīmīgākajām skatuvēm. Pirmo reizi Latvijā – iespējams, šobrīd skaļākais un skandalozākais vārds mūsdienu Argentīnas tango mūzikā – tango orķestris “El Cachivache Quinteto” no Buenosairesas savas 10 gadu jubilejas Pasaules tūres ietvaros vienīgajā para bailar koncertā Baltijas valstīs – “TANGO DE BUENOS AIRES”

Kad? Sestdien, 2018. gada 7. aprīlī, 21:00-23:00, ierašanās no 20:00
Kur? Rīgas Latviešu Biedrības nams, Lielā zāle, Merķeļa iela 13, Rīga
Biļetes – www.bilesuserviss.lv

…Carlos Gardel, Astor Piazolla, Roberto Firpo? La Cumparsita? Juan y Evita Peron? Buenosairesa? Ar ko jums asociējas Argentīna?

Argentīnas tango.
Mītiem un leģendām apvīta, reizē deja, mūzika, dzeja un māksla, radusies 19. gadsimta beigās Buenosairesas (Argentīna) un Montevideo (Urugvaja) priekšpilsētās un ostas krodziņos, 20. gadsimta sākumā sāka savu ceļu pasaulē. Jau 1912. gadā Argentīnas tango mūziķi un dejotāji ar milzu panākumiem uzstājās pārpildītās Eiropas galvaspilsētu koncertzālēs – Parīzē, Berlīnē, Londonā un citur. 1913. gadā sākās Argentīnas tango slavas ceļš ASV, bet Argentīnā tango ieņēma savu vietu ne tikai klubos, bet arī Argentīnas augstākās sabiedrības elegantajās deju zālēs. No Parīzes pār Eiropu vēlās īsts tango modes vilnis - šovi, koncerti, izrādes, bāri, kafejnīcas, restorāni un atmosfērīgas deju zāles… Cauri kariem, revolūcijām, pacēlumiem un krīzēm - kopš 2009. gada 30. septembra Argentīnas tango ir iekļauts UNESCO nemateriālo kultūras mantojumu sarakstā. Šodien - Eiropā, Āzijā, Amerikā… un, protams, arī Latvijā Argentīnas tango turpina gan vienot, gan šķirt, bet noteikti - aizkustināt, bagātināt un aizraut mūs līdzi sev pasaules ceļojumā…

Pirmo reizi Latvijā – iespējams, šobrīd skaļākais un skandalozākais vārds mūsdienu Argentīnas tango mūzikā – tango orķestris “El Cachivache Quinteto” no Buenosairesas savas 10 gadu jubilejas Pasaules tūres ietvaros vienīgajā para bailar koncertā Baltijas valstīs – “TANGO DE BUENOS AIRES”

Argentīnas tango orķestris “El Cachivache Quinteto” (Argentīna)
https:// www.elcachivache.info /

- Adriano De Vita - bandoneón
- Pablo Montanelli - piano
- Vito Venturino – ģitāra

- Pacha Mendes - kontrabass
- Nico Franco – vijole

Koncertu ar Argentīnas tango deju priekšnesumu bagātinās starptautisks tango deju pāris – Eleonora Kalganova (ASV) un Akin Gokayya (Turcija)

Koncerts īstā Buenosairesas deju vakaru (milongu) atmosfērā - divās daļās, ar bāru un kafejnīcu visā koncerta laikā, un iespēju satikt un vērot dažādu valstu tango dejotājus arī sociālajā Argentīnas tango.

Koncerts notiek IV Argentīnas tango festivāla “El Abrazo de Riga * La Primavera 2018” ietvaros.

Norises vieta:
Merķeļa iela 13, Rīga, Rīgas Latviešu Biedrības nams, Lielā zāle.

Papildus informācija:
Tango studija El Abrazo (www.elabrazo.lv) - + 371 20227771 vai elabrazo.riga@gmail.com

Vairāk informācijas: http://www.elcachivache.info

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Karsto cenu akcijas laikā no 13.- 15.februārim ievadot kodu februaris18,  pirmajām 50 biļetēm tiek piemērota 50% atlaide no pamata cenas. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 18 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu - stāvvieta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 20:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir, 20%

Norises vieta
Merķeļa iela 13 Rīga Latvija
Organizators
Dancestar, balles deju studija
Daugavgrīvas 31b Rīga LV - 1007 Rīga