Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Rīgas Viskija Festivāls 2019 / Riga Whisky Festival 2019

Pk 24.05.2019 19:30 - Se 25.05.2019 23:30
29.00 - 88.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

RIGA WHISKY FESTIVAL

Riga Whisky Festival ir notikumiem bagāta nedēļas nogale ar lieliskiem viskijiem un kokteiļiem, gardiem ēdieniem, interesantām izklaidēm, kas ļaus jums patīkami pavadīt laiku. Festivāla apmeklētājiem tiks sniegta iespēja nogaršot plašu viskiju, viskija kokteiļu un citu dzērienu klāstu, kā arī piedalīties semināros. Piektdien The Macallan vakariņu laikā jūs varēsiet baudīt gardēžu virtuves ēdienus, kurus pagatavos viens no Rīgas labākajiem šefpavāriem, un sestdien fantastiskajā Viskija un kokteiļu ballītē mieloties ar izciliem grilējumiem.

Riga Whisky Festival 2019 tiks atklāts piektdien, 24. maijā, ar elegantām trīs ēdienu THE MACALLAN VAKARIŅĀM restorānā „Ferma”.

Sestdien, 25. maijā, restorānā „Koya” norisināsies divi atsevišķi pasākumi.

Pa dienu tiks rīkota LIELĀ VISKIJA DEGUSTĀCIJA UN MEISTARKLASE. Dažu stundu laikā jums būs iespēja nogaršot vairāk nekā 85 dažādus viskijus, iepazīties ar vietējiem un starptautiskiem viskija ekspertiem un piedalīties vairākos semināros par viskija tēmu. Jūs varēsiet netraucēti izbaudīt viskija dažādās garšas nianses bez vakara ballītes kņadas.

Riga Whisky Festival kulminācija būs slavenā VISKIJA UN KOKTEIĻU BALLĪTE sestdienas vakarā. Šajā pasākumā būs pieejami visi īstenus viskija cienītājus interesējošie viskiji, kā arī plašs viskija kokteiļu klāsts reģiona labāko bārmeņu izpildījumā, gardi restorāna „Koya” šefpavāru gatavoti grilējumi, divi cigāri tiem, kuri vēlas ievilkt kādu dūmu, un garantēta pilsētā labākās ballītes gaisotne!

Lai uzzinātu jaunumus, sekojiet Riga Whisky Festival sociālo tīklu vietnēs Facebook un Instagram.

Pilnu programmu un sīkāku informāciju par pasākumu skatīt: rwf.lv

Pasākuma ietvaros