Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Personiskās izaugsmes festivāls #MaināmPasauli, sākam ar sevi

Se 23.03.2019 08:00
Deju studija Dzirnas, Lāčplēša iela 106/108
11.40 - 31.40
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
23.martā Rīgā notiks festivāls #MaināmPasauli, sākam ar sevi…
 
23.martā Rīgā, deju studijas ‘’Dzirnas’’ telpās Lāčplēša ielā 106/108, notiks Latvijā lielākais personiskās izaugsmes festivāls #MaināmPasauli, sākam ar sevi…

Pasākuma mērķis – piedāvāt visdažādākos Latvijā šobrīd pieejamos zināšanu ceļus, kas palīdz iepazīt sevi un pilnveidoties fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā līmenī. Vienas dienas laikā būs iespējams apmeklēt ap 100 dažādām meistarklasēm, izvēloties savai pašreizējai dzīves situācijai un interesēm atbilstošākās.

Festivālā būs pārstāvēti tādi apmācību centri un skolas kā Personības pilnveidošanas centrs, ‘’Miervidi’’, Rīgas koučinga skola, Jauno psiholoģiju centrs, Moreno institūts, Cilvēka apziņas skola, 9 sauļu skola, Transpersonālās izglītības institūts, veselības un fitnesa studija ‘’Vingrosev.lv’’ un citi.
 
Pasākumā kā lektori piedalās personiskās izaugsmes treneri, kouči, psihologi, veselīga un videi draudzīga dzīvesveida meistari-praktizētāji, meditāciju un garīgo prakšu pārstāvji, viedokļu līderi: apzinātības treneris Ansis Jurģis Stabiņģis, pilsoniski aktīvā juriste un iedvesmotāja Ieva Brante, alpīnists Kristaps Lielpiņš, personības izaugsmes trenere un geštalta terapeite Anna Lieckalniņa, luterāņu priesteris un kristīgā misticisma pētnieks Pāvels Levuškāns, veselīga dzīvesveida un uztura speciālistes Dita Lase, Šeila un citi. Atsevišķās meistarklasēs būs iespējams apgūt arī tīri praktiskas lietas – kā veidot kvalitatīvas fotogrāfijas ar telefonu, kā saglabāt labu dabisko redzi un mājas apstākļos izcept garšīgu rupjmaizi.
 
Festivāla īpašie viesi būs leģendārā Zen meistara Thich Nhat Hanh no Plūmju ielejas klostera studenti Phap Tien un Tony Duong, piedāvājot dzenbudisma meditācijas meistarklasi.
 
‘’Esam radījuši unikālu pasākumu – sapulcējuši vienuviet visdažādāko apmācību virzienu pārstāvjus līderus, iedvesmotājus, lai sniegtu impulsu labām pārmaiņām sevī un pasaulē. Lai šos meistarus satiktu individuāli, būtu nepieciešami vairāki mēneši vai pat gadi,’’ vērtē festivāla direktore Ieva Līne.
 
Informācija par meistarklasēm, speciālistiem un to pārstāvētajiem centriem un skolām pieejama mājaslapā un īpašā aplikācijā festivals.memorywater.lv, kurā pēc biļetes iegādes iespējams atzīmēties un veidot savu nodarbību plānu. Katrai meistarklasei ir ierobežots vietu skaits, tādēļ pasākuma rīkotāji iesaka savu izvēli izdarīt pēc iespējas ātrāk.

Festivāla laikā darbosies vairākas kafejnīcas un būs iespējams apmeklēt vairākus pasākuma koncepcijai atbilstošus preču un pakalpojumu stendus.
 
Festivālu rīko biedrība ‘’Veselību visiem’’ sadarbībā ar uzņēmumu ‘’MemoryWater’’ un kopienu ‘’Varabunga’’. Festivāla mediju partneris - “Latvijas Mediju’’ izdevums žurnāls ‘’36,6’’. Festivāls #MaināmPasauli iecerēts kā ikgadējs pasākums.
 

Vairāk informācijas: https://festivals.memorywater.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Personiskās izaugsmes festivāls #MaināmPasauli, sākam ar sevi Se 23.03.2019 08:00 Deju studija Dzirnas, Lāčplēša iela 106/108 11.40 - 31.40
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 1.40 EUR apmērā!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 12 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~12h
Ieeja pasākumā: no plkst. 07:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir, apmeklētājam ratiņkrēslā kopā ar pavadoni nepieciešama viena biļete
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir
Norises vieta
Brīvības gatve 224/5, ieeja no Gustava Zemgala gatves Rīga Latvija
Organizators
Veselību visiem, Biedrība
'Ziedlapas', Daugmales pag. LV-2124 Ķekavas nov.