Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Mākslas grupas FLAMENKO (Spānija) koncerts. Austrumu mūzikas festivāls 'RUMI FEST'

Pk 28.09.2018 19:00
Rīgas Latviešu biedrības nams
9.00 - 12.00
FLAMENKO MĀKSLAS GRUPA
Sebastjans Sančess ir daudzās valstīs atzīts un cienīts spāņu flamenko dejotājs. Viņš publikai piedāvā savu flamenco puro (autentiska flamenko) koncepciju. Flamenko ir ideāla mākslas, kaisles un matemātikas kombinācija, un Sebastjans Sančess ir viens no tiem, kuri zina tā formulu. Viņa mākslas projekti liek skatītājiem izjust un baudīt īstu flamenko burvību tā, it kā viņi būtu nonākuši Andalūzijā – pašā flamenko mākslas sirdī.
Sebastjana Sančesa vadīto FLAMENKO MĀKSLAS GRUPU veido jauni un ļoti talantīgi izpildītāji, katram no viņiem flamenko māksla ir kļuvusi par kaislību un patiesu sirds aicinājumu.

Mākslas projekta dalībnieki:
SEBASTJANS SANČESS (DEJA)

Sebastjans Sančess ir daudzās valstīs atzīts dejotājs, spāņu flamenko pasniedzējs, flamenko mākslas projektu autors un vadītājs, līdzautors projektam “FlamencoAndalu” Krievijā. Viņš daudzreiz ir uzstājies flamenko festivālos Krievijā un Somijā, kā arī atveidojis galvenās lomas dejas šovos Spānijā, Vācijā, Austrālijā, Skandināvijas un Baltijas valstīs, Krievijā un Baltkrievijā.

JEĻENA TASKAJEVA (DEJA)
Jeļena Taskajeva ir atzīta par vienu no labākajām flamenko dejotājām Krievijā. Viņa ir profesionāla dejotāja un pasniedzēja ar bagātu un daudzpusīgu darba pieredzi dažādos dejas teātra un dejas projektos. 2007. gadā kopā ar kolēģi Katrīnu Opariševu atvērusi skolu “Barrio Flamenco”. Kopš 2013. gada vada projektu “FlamencoAndalu” kopā ar Sebastjanu Sančesu.

TATJANA ŠIŠKOVA (BALSS)
Tatjana Šiškova ir profesionāla dziedātāja, pasniedz dziedāšanu, vokāliste grupās “Marimba Plus”, “Flamencura”, izcili izpilda spāņu flamenko, un virtuozi pārvalda pasaules mūziku. Dziedātāja strādā flamenko un latino žanrā ‒ rumba, salsa, bossa nova, un viņai ir liela sadarbības pieredze ar flamenko mūziķiem un dejotājiem no Spānijas, Argentīnas un Meksikas.

VLADIMIRS SLOBODINS (ĢITĀRA)
Vladimirs Slobodins ir viens no labākajiem Sanktpēterburgas ģitāristiem, kurš strādā flamenko žanrā. Gan profesionāļi, gan klausītāji atzīst, ka viņš spēj nospēlēt jebkuru melodiju tā, kā to būtu spēlējis īsts andalūzietis.
Ģitārists ir piedalījies un arī pašlaik piedalās izrādēs “Frīda” un “Žanna d`Arka”, “Pikaso”, projektā “El Tebi”. Daudzreiz piedalījies starptautiskos flamenko festivālos.

Vairāk informācijas: http://rumifest.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Mākslas grupas FLAMENKO (Spānija) koncerts. Austrumu mūzikas festivāls 'RUMI FEST' Pk 28.09.2018 19:00 Rīgas Latviešu biedrības nams 9.00 - 12.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Līdz 23.septembrim visām pamata cenas biļetēm piemērota 20% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!

Skolniekiem (10-18 gadi), studentiem, pensionāriem un invalīdiem biļetes lētāk
Pērkot 4 biļetes vienā pirkumā, maksā tikai 3 biļešu cenu.


Pasākumu drīkst apmeklēt: no 7 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latvieššu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 10 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: pusstundu pirms pasākuma
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Merķeļa iela 13 Rīga Latvija
Organizators
Austrumu Kultūras Centrs, Biedrība
Anniņmuižas bulvāris 2B-25 Rīga LV-1067 Rīga