Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Koris Kamēr...

Sv 21.10.2018 18:00
Rīgas Sv. Pētera baznīca
Karsto cenu akcijas laikā no 16. - 18.oktobrim, ievadot kodu oktobris18,  visām biļetēm  tiek piemērota 40% atlaide  no pamata cenas. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT

21. oktobrī plkst. 18.00 Rīgas Svētā Pētera baznīcā ar īpaši veidotu programmu uzstāsies koris „Kamēr...“ un viens no talantīgākiem jaunās paaudzes latviešu diriģentiem, kora jaunais mākslinieciskais vadītājs Aivis Greters.

Koris „Kamēr…“ ir viens no redzamākajiem un starptautiski zināmākajiem Latvijas kormūzikas vēstnešiem. Koris savu īpašo skanējumu ieguvis, gadiem meklējot un izkopjot sev raksturīgo muzicēšanas veidu un izteiksmes līdzekļus, kur vienlīdz svarīga ir emocionālā pašatdeve, tā arī visstingrākie kritēriji izpildījuma vokālajai kvalitātei. To raksturo arī kora nosaukumā iekodētā daudzpunkte – kamēr esam jauni, tikmēr viss ir iespējams un sasniedzams.

Dziesmu svētku Lielās balvas ieguvējs koris „Kamēr…“ savā darbībā atstājis neizdzēšamas pēdas a cappella mūzikā un ir vienreizēja parādība pasaules mūzikas vidē.  Koris „Kamēr…“ strādā ar īpaši sev radītām programmām, tādējādi gūstot unikālu repertuāru un papildinot a cappella kora mūzikas literatūru ar izcilu komponistu darbiem. Spilgtākos no savu jaunāko programmu skaņdarbiem koris atskaņos „Rīgas A Cappella festivāla” noslēguma koncertā 21. oktobrī plkst. 18.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā.

6. Starptautiskais „Rīgas A Cappella festivāls” 2018. gadā norisināsies no 17. līdz 21. oktobrim un savās programmās piedāvās augstvērtīgus, starptautiski atzītu mākslinieku koncertus un meistarklases, īpaši veidotos mūzikas projektos iepazīstinās ar pasaules spilgtākajiem vokālās mūzikas izpildītājiem, ansambļiem un koriem. „Rīgas A Cappella festivāla” tiek īstenots, lai veicinātu izcilību un augstus sasniegumus mūzikā, attīstītu un popularizētu a cappella dziedāšanu Latvijā.

Vairāk informācijas: http://www.rigasacappellafestivals.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Koris Kamēr... Sv 21.10.2018 18:00 Rīgas Sv. Pētera baznīca
Der zināt

Karsto cenu akcijas laikā no 16. - 18.oktobrim, ievadot kodu oktobris18,  visām biļetēm  tiek piemērota 40% atlaide  no pamata cenas. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT

Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.

Pasākumu drīkst apmeklēt:
no 6 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h15min
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:30

 

Norises vieta
Skārņu iela 9, Rīga Rīga Latvija
Organizators
Sing Latvia, Nodibinājums
Amatu iela 3/5 LV-1050 Rīga
Pasākumi šajā norises vietā