Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

KONTAKTOR FESTIVAL

Pk 01.06.2018 21:00 - Se 02.06.2018 07:00
Rīgas Elektromašīnbūves rūpnīca
25.00
Rīgā norisināsies pirmais dzīvās elektroniskās mūzikas festivāls KONTAKTOR

Šogad 1. jūnijā pirmoreiz Baltijā norisināsies starptautisks “dzīvās” elektroniskās mūzikas festivāls “Kontaktor'', kopā pulcējot vairāk kā 20 mūziķu no visas pasaules. ’’Kontaktor’’ uzmanība tiks vērsta uz tādiem elektroniskās mūzikas virzieniem kā tehno, industriālā un trokšņu, kā arī eksperimentālā mūzika un tā rīkotāji ir modulāro sintezatoru ražotāji ‘'Erica Synths’'. Festivāls noritēs publikai vēl neatklātajā Rīgas Elektromašīnbūves rūpnīcā (RER) – vienā no lielākajiem rūpnieciskajiem rajoniem Rīgā, kas atvērts 1888. gadā un šogad svinēs 130 gadu jubileju.

Dekādēm ilgi rūpnīcas, noliktavas un industriāli apvidi ir bijis ierasts sākumpunkts elektroniskās mūzikas pasākumiem visā pasaulē, ar tikai dažiem precedentiem Rīgā. Festivāla rīkotāju mērķis ir sniegt Rīgas iedzīvotajiem un viesiem vēl nebijušu pieredzi RER, akcentējot mūžīgi mainīgās un progresējošās elektroniskās mūzikas šķautnes. It īpaši mūsdienās - digitālu ierakstu un neskaitāmu diskžokeju laikā - tradicionāls mūzikas instrumentu pielietojums elektroniskajā mūzikā ir zaudējis aktualitāti, tā vietā visbiežāk piedāvājot automatizētu un atturīgu elektroniskās mūzikas baudīšanas pieredzi. Tāpēc 1. jūnijā RER jeb bijusī ‘’Provodņika’’ ēka, kas atrodas Ganību dambī 53, vērs savas durvis, aicinot pieredzēt vairāk nekā divdesmit dzīvās elektronikas uzstāšanās uz divām skatuvēm vienā no iespaidīgākajām, vēl neapgūtajām Rīgas vietām.

Pirmajā festivāla izlaidumā uzstāšanās gaidāmas no tādiem visā pasaulē zināmiem elektroniskās mūzikas izpildītājiem kā Dānijā dzīvojošā eksperimentālās deju mūzikas inovatora Kristiana Vogela, arī tumšā tehno izpildītāja Ansome (Lielbritānija), kurš atzīts tieši savu dzīvo performanču intensitātes dēļ. Tāpat festivālā uzstāsies Berlīnes tehno leģenda Dr. Walker, kurš bijis neskaitāmu elektroniskās mūzikas apvienību sastāvā, tajā skaitā Air Liquide, Asbest un Global Electronic Network. Gaidāmi arī industriālā metāla un elektronikas izpildītājs Nero Bellum (ASV) no apvienības Psyclon Nine, Verbos Elecktronics dibinātājs Marks Verbos (Vācija), trokšņu mūzikas duets Solar Return (Francija), vietējie tehno mūzikas smagsvari Kodek un Gesta, kā arī ZV_K (Vācija), Sawhorse (Indija), Timo Rozendal (Nīderlande), Quite Eyes of Air (ASV), Andras Hargitai (Ungārija), Jacks & Knobs (Vācija), Crystal Geometry (Francija), Raul Keller (Igaunija) un citi. Vairāk informācija par festivāla programmu un norisēm tiks paziņota drīzumā.

Biļetes no 20. februāra pieejamas “Biļešu servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv .

Sekot līdzi festivāla jaunumiem, aktivitātēm un pilnai programmai var mājaslapā WWW.KONTAKTOR.LV un https://www.facebook.com/KONTAKTOR.RIGA/

Papildus informācija:
Elīza Āboltiņa
techno@ericasynths.lv

Vairāk informācijas: http://kontaktor.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
KONTAKTOR FESTIVAL Pk 01.06.2018 21:00 Rīgas Elektromašīnbūves rūpnīca 25.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Tirdzniecībā uz šo pasākumu STĀVVIETAS ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~9h
Ieeja pasākumā: no plkst. 21:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Ganību dambis 53 Rīga Latvija
Organizators
Erica Synths, SIA
Erica Synths, SIA
Andrejostas 43 LV-1045 Rīga