Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

KARLS LĀGERFELDS - VIENTUĻAIS KARALIS / КАРЛ ЛАГЕРФЕЛЬД - ОДИНОКИЙ КОРОЛЬ

Pi 24.09.2018 13:40
Kino Splendid Palace, Mazā zāle
KARLS LĀGERFELDS – VIENTUĻAIS KARALIS
Karl Lagerfeld, un roi seul


Francija, 55 min
Režiori:  Tjerī Demezjē, Albāns Terlē
Lomās: Karls Lāgerfelds un citi

Karls Lāgerfelds ne vien rada modi, bet pats to iemieso.

“Mode sagādā man baudījumu tikai tad, ja to radu viens pats,” – viņš apgalvo.
Viens no visslavenākajiem modes māksliniekiem, kura tēls ir kā smalki izstrādāta kamuflāža, kas ļauj ieraudzīt tikai daļu no īstā Karla Lāgerfelda.

“Man patīk noslēpumi, realitāte ir garlaicīga. Man nav vajadzīgi psihoanalītiķi: es zinu gan jautājumus, gan atbildes,” saka Lāgerfelds.

Ko nozīmē šī maskēšanās, kas slēpjas aiz viņa lielajām tumšajām acenēm, melnajiem cimdiem un “astītē” saņemtajiem sirmajiem matiem? Atbildi uz šo un daudziem citiem personīgiem un neērtiem jautājumiem dizainers nesniedza nekad, veikli izvairoties no nevēlamu tēmu apspriešanas intervijās un par viņu uzņemtajās filmās.

Par ko viņš sapņo? Kas viņš ir? No kurienes viņš smeļas iedvesmu? Kā viņam izdodas tik viegli pāriet paaudžu robežas un tik daudzu gadu laikā saglabāt savas vadošās pozīcijas modes pasaulē?

Karls Lāgerfelds atklāti un bezkaislīgi: par sevi un saviem ideāliem, par vecākiem un bērnību nacistiskajā Vācijā, par modi un laiku, par seksu un narkotikām, par glaimiem un narcisismu, par eleganci un skaistumu, par bailēm un noslēpumiem, par saviem slavenajiem skolotājiem un draugiem – Koko Šaneli, Īvu Senlorānu, Endiju Vorholu, Eimiju Vainhausu un daudziem citiem.

“Valkāt apģērbu vienkārši tāpēc, lai kaut kas uzvilkts mugurā, būtu vulgāri un muļķīgi. Mode ir interesanta ar to, ka tā izsaka savu laiku, tas ir, jūs piešķirat tagadnei noteiktu veidolu.”

Viņš paredzēja tendences un pārdeva savas spējas par lielu naudu. Viņš ir pēdējais dendijs, Dorians Grejs ar “astīti”, izcils planētas mēroga darbinieks, kas tic vien pašreizējam brīdim un rītdienai. Uz tikšanos, Karl!

Oriģinālvaloda: franču
https://www.youtube.com/watch?v=i63opyIFcC8
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
KARLS LĀGERFELDS - VIENTUĻAIS KARALIS / КАРЛ ЛАГЕРФЕЛЬД - ОДИНОКИЙ КОРОЛЬ Pi 24.09.2018 13:40 Kino Splendid Palace, Mazā zāle
Der zināt

Filmas demonstrēs oriģinālvalodā ar sinhrono tulkojumu 2 valodās: latviešu un krievu.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: franču
Bezmaksas ieeja: nav naredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h
Ieeja pasākumā: no plkst. 13:25
 

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Maģija uz kinolentes, Biedrība
Krišjāņa Barona iela 25-18 LV-1011 Rīga