Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Gentlemen Singers

Se 20.10.2018 18:00
Rīgas Doms
Karsto cenu akcijas laikā no 16. - 18.oktobrim, ievadot kodu oktobris18,  visām biļetēm  tiek piemērota 40% atlaide  no pamata cenas. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT

Vokālā grupa Gentlemen Singers kļuvusi par vienu no ievērojamākām a cappella apvienībām ne tikai savā mītnes zemē Čehijā, bet arī starptautiskā mūzikas arēnā. Vokālās grupas repertuārs aptver plašu amplitūdu no gregoriskiem dziedājumiem līdz mūsdienu mūzikai. Grupa sadarbojas ar pasaulē atzītiem komponistiem, kā arī paši veido dziesmu aranžijas savām programmām. Gentlemen Singers ir bieži viesi televīziju un radio pārraidēs, grupa ar koncertiem uzstājas daudzās pasaules valstīs un nozīmīgos mūzikas festivālos.

6. Starptautiskais Rīgas A Cappella festivāls 2018. gadā norisināsies no 17. līdz 21. oktobrim un savās programmās piedāvās augstvērtīgus, starptautiski atzītu mākslinieku koncertus un meistarklases, īpaši veidotos mūzikas projektos iepazīstinās ar pasaules spilgtākajiem vokālās mūzikas izpildītājiem, ansambļiem un koriem. Rīgas A Cappella festivāls tiek īstenots, lai veicinātu izcilību un augstus sasniegumus mūzikā, attīstītu un popularizētu a cappella dziedāšanu Latvijā.

Biļetes uz vokālās grupas Gentlemen Singers koncertu 20. oktobrī plkst. 18.00 Rīgas Domā iespējams iegādāties Biļešu Serviss tirdzniecības vietās.

Vairāk informācijas: http://www.rigasacappellafestivals.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Gentlemen Singers Se 20.10.2018 18:00 Rīgas Doms
Der zināt

Karsto cenu akcijas laikā no 16. - 18.oktobrim, ievadot kodu oktobris18,  visām biļetēm  tiek piemērota 40% atlaide  no pamata cenas. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT

Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.

Pasākumu drīkst apmeklēt:
no 6 gadu vecuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h20min
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:30

 

Norises vieta
Herdera laukums 6 Rīga Latvija
Organizators
Sing Latvia, Nodibinājums
Amatu iela 3/5 LV-1050 Rīga