Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Festivāls HELSUS 2018

Se 19.05.2018 11:00 - Sv 20.05.2018 01:00
Jelgava `Uzvaras Parks`
5.00
19. maijā, jau ceturto gadu norisināsies veselības un garīgā dzīvesveida festivāls “HELSUS 2018”. Šogad tēma veltīta valsts jubilejai “Saime simtgades ceļos”. Festivāla laikā norisināsies diskusijas par saimes labklājību un tās lielo spēku. Kā viesi tiks pieaicināti eksperti un speciālisti, kuri savu ikdienu pavada darbojoties veselības, izglītības un garīgās attīstības sfērās.
Festivāla laikā tiks apspriestas tēmas, kā ģimenes spēcināšana, ģimenes locekļu  attīstība, bērni, vērtības, attiecības, fiziskā un garīgā veselība, ģimenes saknes, senči un visbeidzot tradīcijas. Varēs klausīties lekcijas, piedalīties meistarklasēs, konsultēties un līdzdarboties kā lieli, tā mazi. Izklaides programma, radošās darbnīcas un daudz, daudz jaunu zināšanu!

Festivāla nosaukums “HELSUS” ir cēlies no angļu valodas vārda  Health, kas tulkojumā nozīmē “veselība”. Šo vārdu attiecina uz cilvēka ķermeņa un gara veselību, tādēļ festivāla galvenais mērķis paliek nemainīgs - sniegt zināšanas, dāvāt dažādas prakses un veidus kā padarīt mūsu dzīvi apzinātāku, veselīgāku un saskanīgāku gan ar sevi, gan ar apkārtējo vidi. Saglabājot iepriekšējo gadu tradīcijas un atslēgvārdus “Ķermenim, Dvēselei, Veselībai” festivāls pulcēs savu sfēru speciālistus un meistarus gan no Latvijas, gan ārvalstīm.

Festivāls piedalās arī Muzeju naktī un tāpēc no plkst. 20:00 ieeja festivālā būs bez maksas, visi laipni aicināti un gongu koncertu, vēl varēs paspēt satikt HELSUS meistarus, iegādāt kādu skaistu, pašdarinātu lietiņu HELSUS tirdziņā un baudīt mūsu pavāru gardo maltīti! Festivāla darba laiks līdz plkst. 01:00!

Festivāls risinās jau ceturto gadu ar Jelgavas pilsētas un Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra” laipno atbalstu.

Programma tiks publicēta www.helsus.org un FB.

Vairāk informācijas: http://www.helsus.org

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Festivāls HELSUS 2018 Se 19.05.2018 11:00 Jelgava `Uzvaras Parks` 5.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt:  nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 12 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~14h
Ieeja pasākumā: no plkst. 10:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Organizators
Apvienotā reģionu biedrība
Slokas iela 59-46 LV - 1007 Rīga