Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Barbershop Night

Pk 19.10.2018 20:00
Mazā Ģilde
19. oktobrī plkst. 20.00 Mazajā ģildē norisināsies koncerts „Barbershop Night“, kas būs veltīts unikālajam un pasaulē daudzviet populārajam barbershop dziedāšanas veidam.

Koncertā barbershop stila aranžējumos tiks izdziedātās daudzas mūzikas pērles, mākslinieku priekšnesumi mīsies ar atraktīvu un informatīvu stāstījumu par barbershop mūzikas dziedāšanas tradīcijas aizsākumiem pasaulē un Latvijā. Klausītājiem būs iespēja dzirdēt īpaši šim pasākumam par godu izveidotu Latvijas koru un ansambļu dziedātāju priekšnesumus, kā arī aktīvi līdzdarboties un iesaistīties pasākuma norisēs.

Koncertā piedalīsies vokālās grupas – „Harmony 4 Rīga“, „Barberbabes“, „Rabarberi“ un Nikolajs Puzikovs, „Freska“, „Superstars“, kori – „Austrums“, „Mūza“, „Erelbe“, „Sēja“, „Saknes“, Rīgas Latviešu biedrības koris, kora „Sola“ vīru grupa. Koncerta mākslinieciskais vadītājs Ārijs Šķepasts, pasākumu vadīs Valters Krauze, ieeja koncertā ar ielūgumiem.

Ielūgumus uz koncertu iespējams saņemt ievadot kodu – barbershop.

6. Starptautiskais „Rīgas A Cappella festivāls” 2018. gadā norisināsies no 17. līdz 21. oktobrim un savās programmās piedāvās augstvērtīgus, starptautiski atzītu mākslinieku koncertus un meistarklases, īpaši veidotos mūzikas projektos iepazīstinās ar pasaules spilgtākajiem vokālās mūzikas izpildītājiem, ansambļiem un koriem. „Rīgas A Cappella festivāla” tiek īstenots, lai veicinātu izcilību un augstus sasniegumus mūzikā, attīstītu un popularizētu a cappella dziedāšanu Latvijā.

Vairāk informācijas: http://www.rigasacappellafestivals.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Barbershop Night Pk 19.10.2018 20:00 Mazā Ģilde
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 7 gadu vecuma
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00

 

Norises vieta
Amatu iela 3/5 Rīga Latvija
Organizators
Sing Latvia, Nodibinājums
Amatu iela 3/5 LV-1050 Rīga